Твір на тему: «Якою повинна бути людина»

...

Твір на тему: «Якою повинна бути людина» 4.78/5 (95.54%) 542 голос[ов]

Будь-яка людина, якою би вона не була і яким би характером вона не володіла, завжди буде виставляти певні вимоги до навколишнього світу і суспільства. Цілком нормально, що у всіх з нас може бути певне невдоволення загальним образом існуючої сьогодні людини, тому багато хто з нас напевно хотів би цей образ виправити, трохи змінити його. Я не є винятком. Дивлячись на сучасну людину, я не можу сказати, що вона не є ідеальною або хоча б близькою до ідеалу в тому розумінні, яке я маю. Тому я маю до сучасній людині претензії, які можу сміливо висловити. Адже для розуміння того, якою повинна бути людина, потрібно знати, якою вона є зараз.

Сучасна людина дуже сильно відірвалася від того, що зазначено в Священному писанні. Вона перестала рахуватися з Божими заповідями, враховувати їх і розглядати в якості основного життєвого правила або орієнтира. Сучасна правова система, моральні норми і життєві орієнтири примушують людину бути правильною лише для виду, але не по суті. На кого з відомих і успішних людей поглянеш, всі вони поводяться правильно лише на публіці, а ось в особистому житті або при персональному спілкуванні абсолютно змінюються, стають зовсім іншими, злими, заздрісними, жадібними. Все це через те, що в суспільній свідомості панує думка, що людину робить щасливою одне лише благополуччя і ніщо інше. Звичайно, благополуччя, фінансова самостійність – це дуже важливо і в цілому правильно, але чи є це головним у людському житті? Чи може бути щось важливіше?

Я думаю, що сучасна людина повинна звернутися до святих книг і черпати інформацію про те, як треба жити, звідти, а не з телевізора або будь-яких інших фальшивих джерел. Людина має думати не про збагачення і отримання одних лише задоволень, але і про душевну рівновагу, допомогу оточуючим людям і тому подібне, все те, про що людині наказано займатися у святих книгах. Також дуже важливо, щоб людина не прикидався доброю, а дійсно нею була. Дуже часто видно, як люди вважають, що потрібно не бути, а здаватися. Це своєрідна форма обману, брехні, від неї необхідно утримуватися.

Не обов’язково людина повинна бути релігійною, але вона обов’язково повинна слідувати правилам, зазначеним у святих книгах. Їх писали великі, мудрі люди, які точно знали, як треба жити і що таке справжнє праведне життя. Крім того, така людина повинна якомога менше брехати. Брехня – це жахливе зброя, яка перевертає весь світ з ніг на голову. Від неї необхідно утримуватися, щоб робити світ бодай трохи кращим.


Завантаження...

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


6 + = дев'ятьили прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)