Твір на тему: «Якою повинна бути дружина державного діяча?»

...

Твір на тему: «Якою повинна бути дружина державного діяча?» 4.83/5 (96.66%) 1041 голос[ов]

Ні для кого не секрет, що чоловік і дружина мають найбільший вплив один на одного. Як правило, ролі в сім’ї розподіляються певним чином. Зазвичай чоловік займається якоюсь громадською діяльністю – ходить на роботу, заробляє гроші, а дружина залишається вдома, щоб займатися господарством і виховувати дітей. Але це зовсім не означає, що чоловік і дружина не повинні цікавитися справами один одного і приймати в них участь. Історія знає багато випадків, коли навіть найбільш видатні державні діячі при проведенні своєї політики завжди консультувалися з дружинами перед тим, як прийняти те чи інше рішення. Але навіть якщо цього не відбувалося, дружина має вплив, тому що вона створює атмосферу в домі і спілкується зі своїм чоловіком. Все це говорить про те, що те, якою э дружина державного діяча, насправді дуже важливо.

Якою ж повинна бути дружина державного діяча? Якщо чоловік доріс до рівня управління державою, значить, швидше за все, дружина у нього вже непогана. Вона, як мінімум, не заважала йому розвиватися, ставати популярним у суспільстві і домагатися всіх успіхів. Я думаю, що така дружина повинна бути мудрою і теж розбиратися в деяких аспектах управління державою. Приміром, вона повинна знати базові правила цієї діяльності, повинна бути близькою до простого народу і людей, які живуть у країні. Безумовно і те, що дружина державного діяча повинна бути досить мудрою і прямою, щоб, якщо її чоловік приймає якесь неправильне або немудре рішення, сказати йому про це прямо, не боятися його можливої агресії по відношенню до себе. Звичайно, враховуючи велику зайнятість чоловіка, дружина державного діяча повинна бути досить активною і діяльною, щоб забезпечити для нього нормальний побут і комфортну обстановку для перебування вдома. Вона повинна знати, про що з ним поговорити, як його розслабити, як знайти до нього підхід, щоб пом’якшити його розчарування або злість з того або іншого приводу. Суспільство, населення країни, мусить знати багато про дружину державного діяча, повинно позитивно сприймати її, має цікавитися її долею і прислухатися до її висловлювань. Дружина державного діяча повинна добре сприйматися усіма категоріями населення держави.

Вимог до дружини державного діяча може бути дуже багато. Їх настільки багато, що цю бідну жінку може стати шкода – стільки відповідального лягає на її тендітні плечі. У той же час, це її доля. Її чоловік керує державою, більш відповідальної справи не існує. А чоловік і дружина повинні підтримувати один одного, тому жертовне служіння чоловікові і суспільству – ось головна справа дружини державного діяча.


Завантаження...

Схожі твори

Коментарі

3 коментарі до “Твір на тему: «Якою повинна бути дружина державного діяча?»”
  1. саня сказав:

    норм

  2. саня сказав:

    суаер

  3. Юля сказав:

    Норм, но много заумных слов, как на мой 8 класс.Учительница не поверит ._.

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


+ 1 = чотириили прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)