Твір на тему: «Якого ставлення до себе заслуговує Анна Кареніна?»


Твір на тему: «Якого ставлення до себе заслуговує Анна Кареніна?» 3.50/5 (70.00%) 2 голос[ов]

Анна Кареніна, головна героїня твору авторства Льва Миколайовича Толстого, який навіть був названий на її честь, не може залишити жодного читача цілком байдужим до своєї особистості і свого образу. Вона опинилася у надзвичайно складній, фактично безвихідній ситуації, однак з моральної точки зору суспільство готове було засудити її не тільки в часи, описані в романі, але навіть і сьогодні. Що ж можна сказати про Анну Кареніну? Як до неї потрібно ставитися, безвідносно того, що відчуваю по відношенню до неї я?

Насамперед, потрібно ясно і чітко усвідомити, що у Анни Кареніної в житті з’явилися дуже серйозні проблеми. Нікому не побажаєш опинитися в тій ситуації, в якій вона опинилася. І справа тут не тільки в тому, що Анна покохала іншого чоловіка, коли сама перебувала в шлюбі. Проблема також полягає і в іншому. Перш за все, в тому, що вона сама відчувала, як сильно вона заплуталася. Бути може, жінка менш совісна, з більш легким вдачею, знайшла б якийсь компромісний вихід. В крайньому випадку, не звертала увагу на те, що про неї думає суспільство. Проте, звичайно, Анна Кареніна так не могла. Коли вона зрозуміла, що більше не любить свого чоловіка, а любить іншого чоловіка, ці її світлі почуття затьмарилися іншими, аж ніяк не світлими. Вона зрозуміла, що ніякого виходу з цієї ситуації немає. Відчувала себе винуватою в такій складній ситуації і усвідомлювала, що підходящого для неї виходу з такої ситуації немає. Саме цим і зумовлено те трагічне рішення, яке вона в підсумку для себе прийняла.

Як я можу до неї ставитися, окрім як з жалістю? Анна Кареніна, безумовно, заслуговує самого що ні на є жалісливого ставлення, і я таке до неї маю. Втім, варто розуміти, що суспільство не ставиться до таких людей так, як потрібно. У суспільстві всі звикли себе обмежувати, в чомусь стримувати, саме тому Анна Кареніна не могла розраховувати на нормальне ставлення з боку інших людей, вона могла розраховувати лише на ганьбу. І вона її, природно, не хотіла. Однак я не можу ні в чому засудити. Я цілком допускаю, що в житті людини дійсно може статися такого роду любов, від якої нікуди не сховатися, не втекти. І може статися і з дорослою людиною, яка вже створила сім’ю і несе перед нею власну відповідальність. Тут нічого не поробиш.

Перш за все, я ставлюся до Анни Кареніної з жалістю. Вона її в повній мірі заслуговує, тому що є трагічним персонажем, життя якої закінчилося дуже сумно. Крім того, я ставлюся до неї з розумінням і без осуду. Думаю, кожен може опинитися в подібній ситуації, а тому повинен пам’ятати про це ще до того, як засуджувати іншого.

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


+ вісім = 13или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)