Твір на тему: «Які взаємини можна назвати красивими?»

...

Твір на тему: «Які взаємини можна назвати красивими?» 4.69/5 (93.75%) 16 голос[ов]

Люди приречені завжди спілкуватися, взаємодіяти один з одним. Складно уявити собі людину, яка могла би зовсім ні з ким не спілкуватися і при цьому бути повністю щасливою. Думається, що така людина і зовсім не існує. При цьому спілкування між людьми може сильно відрізнятися. Іноді таке спілкування поверхневе, яке відбувається виключно з людської потреби, але іноді воно і серйозне і навіть гарне. Гарні взаємини примітні тим, що вони красиві не тільки для тих, хто між собою спілкується, вони виглядають красиво навіть для тих, хто спостерігає за цими взаємовідносинами зі сторони. Тобто, краса взаємовідносин між людьми абсолютна і об’єктивна.

У той же час, що являють собою гарні взаємини, далеко не завжди можна встановити прямо і явно. Проблема в тому, що всі люди володіють природним правом вкладати в категорії «краси» щось своє, особисте, приємне лише для них самих. В цілому це нормально, але це робить пошук об’єктивного розуміння краси більш складним і менш передбачуваним. Тим не менш, здійснити такий пошук просто необхідно.

Як мені здається, і це підтверджується об’єктивною реальністю, першою властивістю гарних взаємин є велике почуття терпимості один до одного. Людина потребує того, щоб її розуміли, щоб до неї ставилися дійсно толерантно і терпимо. Неможливо провести все життя впевнено і однаково, кожній людині може знадобитися розуміння з боку і визнання права на помилку, навіть коли ця людина сильно не права. Як кажуть, якщо ти правий, тебе підтримає кожен, а якщо ти неправий, тебе підтримає тільки друг. Я переконаний, що це в корені вірно, адже тільки справжній друг зможе підтримати тебе заради твого блага навіть тоді, коли ти робиш щось в емоційному пориві. Такий високий рівень розуміння і є основною ознакою красивих взаємин.

Втім, не можна забувати і про інші красиві вчинки, які роблять відносини між людьми красивими. Приміром, красивими вчинками є ті, в яких є реальна, а не декларативна великодушність. Сучасні люди надмірно цінують матеріальне, тим самим практично повністю нівелюючи цінність відносин між людьми. Коли відбувається великодушний вчинок, це виглядає дуже красиво.

Краса людських взаємин повинна сприйматися усіма оточуючими, вона повинна бути явною. Я думаю, що вона проявляється, в першу чергу, в терпимості одних людей до інших, а в другу чергу, в можливості робити великодушні вчинки, тим самим показуючи всьому світу, наскільки він помиляється, виносячи на перший план матеріальні цінності.


Завантаження...

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


4 + = одинадцятьили прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)