Твір на тему: «Які міста України могли б стати столицею Європи?»

...

Твір на тему: «Які міста України могли б стати столицею Європи?» 4.40/5 (88.00%) 5 голос[ов]

Сьогодні навряд чи хтось серйозно може зважитися поставити під сумнів те, що нинішня Україна – це повноцінна європейська держава, причому не тільки географічно, але також і ментально. Враховуючи цей факт, можна задатися досить цікавим питанням: а які ж з українських міст є найбільш європейськими в хорошому розумінні цього слова? Бути може, що деякі з них навіть могли б стати навіть столицею Європи? Думаю, що такі міста дійсно існують. Більше того, таких міст існує відразу кілька.

Насамперед, хотілося б виділити нинішню столицю України – місто Київ. Київ – не лише столиця України, але й її основний фінансовий, промисловий і адміністративний центр. Вихідці з більшості областей України прагнуть переїхати до Києва, оскільки в цьому місті найкращі можливості не тільки для особистої, але й для професійної реалізації. Якщо дивитися на Україну в цілому, можна сказати, що наша країна є неоднозначною і навіть різною. Сьогодні столиця, місто Київ, в стані урезонювати полярні настрій інших областей і служити реальним місцем повноцінної консолідації їх іноді доволі різних інтересів.

На друге місце після Києва, думається, можна поставити місто Львів. Це славне місто знаходиться на західному кордоні України. Львів, напевно, має ментально найбільше спільного з європейськими містами західної Європи. З цієї причини Львів міг би справді бути найбільше схожим на ці європейські міста і таким чином бути тим містом, яке заслуговує почесного звання «українська столиця Європи». Крім того, варто зауважити, що Львів неймовірно красивий, він привертає величезну кількість туристів з усіх частин світу і приносить завдяки цьому великі кошти до бюджету держави.

Містом, яке могло би стати місцем перетину Європи і Росії, є Харків, який знаходиться на східному кордоні нашої країни. Харків примітний тим, що там знаходиться велика кількість вищих навчальних закладів найвищого ґатунку, а тому кадровий резерв для поповнення складу вищих чиновників нашої держави був би просто забезпечений.

Не варто забувати і про такий відоме і прекрасне місто, як Одеса. Одеса – місце, де переплітається велика кількість культур, де існує багато свободи у всіх сенсах цього слова. Крім того, Одеса красива, вона знаходиться на березі моря і недалеко від кордонів сусідніх держав. Одеса , як і всі вищезгадані міста, теж змогла б стати відмінною столицею Європи.

Україна – багата країна у великій кількості відношень. Незважаючи на те, що рух України до Європи тимчасово призупинився, багато з наших міст викликають непідробну гордість, кожне з них могло би стати відмінною столицею для такого великій території, як Європа.


Завантаження...

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


− 1 = вісімили прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)