Твір на тему: «Якби я був Інспектором ДАІ»

...

Голосуйте за цей твір

Твір на тему: «Якби я був Інспектором ДАІ»

До початку дев’ятого класу учні досягають такого віку, коли потрібно визначатися в житті, тобто вибирати майбутню професію. Що ж вибрати? Чим зайнятися?  Спокуса велика. Стільки «модних» професій навколо. Стільки престижних робіт. А вибирати потрібно роботу треба до душі . Поговоримо далі про роботу для справжніх чоловіків – про інспектора ДАІ. Хтось, може, посміхнеться, а хтось, можливо, і засудить. Все-таки не люблять у нас представників цієї професії, а даремно.

Кожній людині властиво мріяти: одні мріють про славу, інші – виграти багато грошей і поїхати, скажімо, на Мальдіви, треті – зловити золоту рибку, ну а я уявив, що став інспектором ДАІ.

Спочатку я почну з того, що знаю про специфіку роботи інспекторів ДАІ. Пріоритетами роботи інспекторів ДАІ повинне бути надання допомоги учасникам дорожнього руху та попередження правопорушень. А от якби інспектором ДАІ був я, то я намагався б правильно оцінювати ситуацію і бути чесним по відношенню до людей, застосовував б дуже жорсткі заходи до правопорушників. Намагався б зменшити кількість порушень правил дорожнього руху.

Може, повністю правопорушень не уникнути, але все ж, намагатися потрібно! Адже ми живемо в цивілізованій країні! І якщо інспектором ДАІ був я, то неодмінно намагався б це зробити. Головне, пояснював би людям, що вони порушують правила дорожнього руху, що коли вони порушують їх, то наражають на небезпеку не тільки інших людей, але й себе і своїх пасажирів. Здавалося б, – це терта істина, але недарма прислів’я говорить: «Повторення – мати навчання». Саме так і в школі домагаються успіху!

Найчастіше люди сідають за кермо в стані алкогольного та наркотичного сп’яніння. Це призводить до аварій на дорогах, і щоб цього уникнути, я зупиняв би кожну підозрілу машину, яка б «крута» вона не була! І те, що зараз нетверезих водіїв позбавляють водійського посвідчення, вважаю правильним.

Людський фактор – це найважливіше, що може бути на дорогах. Адже люди практично завжди не віддають собі звіту про свої дії, і через це трапляється загибель багатьох людей. І від цієї речі я намагався б позбавити нашу країну, і зокрема, наш регіон. Напевно, строгим відбором за принципом: права – це не данина моді, не бажання не бути «білою вороною», а серйозний крок, на який ти йдеш, пам’ятаючи, що ти теж у відповіді за ситуацію на дорозі.

Інспектор ДАІ повинен бути помічником всім учасникам дорожнього руху, але, ні в якому разі, не каральним органом. І коли інспектори, водії, пішоходи будуть це розуміти в повному обсязі, то, мені здається, ситуація на наших дорогах покращиться.

Хабарі б я, звичайно, не брав! У кожної людини, ким би вона не була за  професією, повинні бути гідні принципи і пріоритети в житті. Інспектори ДАІ, звичайно ж, не є винятком. Саме від них залежить спокійна, здорова обстановка на наших дорогах, безпека життя людей.


Завантаження...

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


− 3 = нульили прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)