Твір на тему: «Яка політична еліта потрібна демократичній державі?»

...

Твір на тему: «Яка політична еліта потрібна демократичній державі?» 4.15/5 (83.05%) 118 голос[ов]

Політична еліта держави – це група людей, які борються за владу в країні, перемагають і програють у цій боротьбі, керують державою або перебувають в опозиції. Незважаючи на таке визначення еліти, політичні особистості, що входять до неї, далеко не завжди є хорошими керівниками, управлінцями і лідерами для суспільства. У зв’язку з усім цим можна говорити, що політична еліта має певну якість – іноді це якість висока, але бувають і випадки, коли якість її невисока. Зазвичай це залежить від держави – ​​чим держава більш демократична, тим якісніша там політична еліта. Як стає зрозуміло з цього, держави не є однаково демократичними.

Якщо ж міркувати про ідеальну демократичну державу, якої насправді в сучасному світі не існує, все-таки можна виділити деякі особливості її політичної еліти. По-перше, я думаю, що політична еліта демократичної держави повинна бути соціально орієнтованою. Кожне суспільство – будь то мале або велике – несправедливо в тій чи іншій мірі. Деякі члени цього суспільства більш спритні і заповзятливі за своєю природою, завдяки цьому вони можуть обманювати менш підприємливих і хитрих людей, користуючись їх наївністю. Як правила, перших набагато менше, ніж других. Проте, злочини, що здійснюються першими, несуть загрозу усьому суспільству. Вони поступово збагачуються і починають експлуатувати менш підприємливих і менш хитрих. Загалом, це – найбільший недолік демократії. Саме з цієї причини політична еліта країни, здійснюючи управлінням державою, повинна орієнтуватися не на хитру і багату меншість, а не чесну і відносно небагату меншість. Таким чином, в суспільстві буде підтримуватися соціальний баланс між багатими і бідними, а фінансова прірва між ними не буде настільки великою. Безумовно, політична еліта повинна володіти і іншими важливими якостями. Ці люди повинні походити з благородних і аристократичних родів, в дитинстві і юності не повинні відчувати потреби, щоб не збагачуватися за допомогою влади, а дійсно працювати на благо людей. Політичні лідери країни повинні бути професіоналами в певних галузях знань, щоб рухати державу вперед і реформувати її.

До політичної еліти можна висувати різні вимоги, але я переконаний, що найголовніше для неї – це соціальна орієнтованість, відповідальність перед жителями, походження її членів і їх професіоналізм. Думаю, що з усіма цими якостями політичні лідери можуть підтримувати демократію в країні і розвивати її в правильному напрямку.


Завантаження...

Схожі твори

Коментарі

2 коментарі до “Твір на тему: «Яка політична еліта потрібна демократичній державі?»”
  1. Серий сказав:

    Можно как-то увидеть полный вид текста, ПЖ

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


− 2 = одинили прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)