Твір на тему: «Як зберегти своє здоров’я?»

...

Твір на тему: «Як зберегти своє здоров’я?» 4.49/5 (89.71%) 68 голос[ов]

Люди зовсім не даремно з упевненістю стверджують про те, що саме головне в людському житті – це здоров’я. Усім нам чудово відомо, що саме рівень людського здоров’я в першу чергу впливає на те, як людина себе почуває. Людина влаштована таким чином, що вона може відчувати душевні страждання з багатьох причин – чи то нерозділене кохання, невдачі за життя або щось інше. Але людина по-справжньому розуміє, що таке справжні страждання лише тоді, коли щось не в порядку з її власним здоров’ям, коли щось з ним йде зовсім не так, і це відчувається людським тілом.

Нерідко можна помітити людей, які ведуть такий спосіб життя, який лише шкодить їхньому здоров’ю. Як правило, такі люди вживають алкоголь, нездорову їжу, вони можуть палити і навіть вживати наркотики. Деякі з цих людей в кінцевому підсумку все-таки і зовсім забувають про своє здоров’я, що б з ним там не відбувалося. Але бувають і такі випадки, коли люди хапаються за голову і намагаються щось зробити, щоб виправити свою іноді навіть плачевну ситуацію. У таких випадках найголовніше, щоб для виправлення існуючої ситуації вже не було пізно. Але, як би там не було, набагато краще не доводити себе до такого стану, коли лікування вже не має сенсу через свою неефективність.

Перше, що повинна робити людина, щоб зберегти своє здоров’я, – це вести здоровий спосіб життя. Людина, яка веде здоровий спосіб життя, як правило, не п’є алкоголю і не курить. Наше суспільство настільки зіпсоване, що будь-яка повністю непитуща алкоголю людина вважається дивною особистістю, якщо не сказати більше. При цьому не вживати алкоголь – цілком можливо, існують люди, які цього не роблять і живуть повним життям без проблем. Звичайно, ні про які наркотики при здоровому способі життя теж не може бути й мови. Крім того, важливо вживати здорову збалансовану їжу, яка буде включати всі природні елементи, яких потребує організм людини.

Втім, ведення здорового способу життя далеко не гарантує того, що людина ніколи не хворітиме. У нас жахлива екологія, безліч людей хворіють і при цьому не знають причин виникнення їх хвороб. З цієї причини, окрім здорового способу життя, що включає також і заняття спортом, необхідно дотримуватися деяких заходів в звичайному житті. Я маю на увазі те, що кожна людина при виникненні будь-яких перших ознак хвороб не повинна їх ігнорувати, а навпаки повинна займатися своїм здоров’ям, консультуватися з лікарями і лікуватися, якщо в цьому є реальна потреба. Тільки дотримання всіх вищезгаданих правил може зробити людину повністю здоровою.


Завантаження...

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


три + 5 =или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)