Твір на тему: «Як я розумію вислів «поезія серця» |

Твір на тему: «Як я розумію вислів «поезія серця»

...

Твір на тему: «Як я розумію вислів «поезія серця» 4.59/5 (91.70%) 188 голос[ов]

6

На мій погляд, серед найкращих винаходів людства почесне місце займає поезія. Вже багато століть люди намагаються прояснити та розкрити феномен поетичного слова. Чому вірші здатні надихати людей на боротьбу, підбадьорювати і чарувати? Чому поезії можуть зцілювати душу і заспокоювати? Як, взагалі, поетам вдається так глибоко проникати у людські душі і так чутливо розуміти людські почуття? Як їм вдається так гостро розповідати про ревнощі і ненависть, і так ніжно – про кохання?

Й донині немає відповіді на ці питання, донині невідомо, у чому секрет поетичних творів. Поезія у всі часи залишалася загадкою і, мабуть тому вона у всі часи так вабила людей. Навіть ті, хто категорично заявляють, що не люблять поезію, частіше усього просто не читали поетичних творів талановитих поетів, не важливо – вітчизняних чи зарубіжних. Інакше вони б обов’язково знайшли собі авторів по душі.

Я вважаю, що мені поталанило, як поталанило і багатьом іншим, адже я добре розумію і люблю поезію. Звичайно, не всю, бо бувають і погані вірші, особливо у сучасних поетів. Та смаки людей різноманітні і я не беруся стверджувати, що ті вірші, які подобаються мені – це найкраще надбання світової поетичної творчості.

Особисто мені ближче чомусь сучасні поети, а не класики. Тим більше, що нові поетичні твори завдяки Інтернету сьогодні розповсюджуються зі швидкістю блискавки. Я досить часто запам’ятовую рядки віршів, які мені подобаються. А ось імена авторів у моїй пам’яті майже не залишаються. Як то кажуть, я розумію «поезію серцем», або подобаються мені саме ті вірші, які називаються «поезією серця».

Як і будь-який справжній українець, я люблю українську поезію. Без сумніву, справжнім генієм української поетичної літератури є великий Кобзар Тарас Григорович Шевченко. Рівних йому не було, не має, і,мабуть, ніколи не буде. Не менш цікава сильна, бунтівна і в той же час ніжна творчість Лесі Українки. А ось такі красиві рядки: «Ще не було епохи для поета, але були поети для епох» написала поетеса Ліна Костенко.

Прекрасною я вважаю і лірику Володимира Сосюри і Максима Рильського. А які чудові вірші про кохання можна знайти у Павла Тичини! Читаєш такі твори і відчуваєш, як вони торкають найтонші струни душі. Мабуть це і є «поезія серця». Адже «Поезія – це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі». Це теж слова Ліни Костенко, і вони повністю співпадають з моїм сприйманням поезій наших предків і наших сучасників.


Завантаження...

Схожі твори

  • Твір на тему: «Культура і цивілізація» Культура – це явище суспільне , притаманне лише людському суспільству, результат діяльності людей. До культури потрібно застосовувати критерій прогресивності. Цивілізація […]
  • Твір на тему: «Моя майбутня професія – рятувальник» Людина вибирає професійну діяльність у відповідності зі своїми переконаннями і цінностями. Але за даними опитувань близько 70% старшокласників не знають, якої професії віддати […]
  • Твір на тему: «Що таке вихованість» Видатний російський письменник  А. П. Чехов висловлював головні ознаки вихованих людей: завжди ввічливі, поважають людську особистість, не брешуть навіть у дрібницях, м’які, […]

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


+ 6 = дев'ятьили прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)