Твір на тему: «Як виховати справжню людину»

...

Твір на тему: «Як виховати справжню людину» 4.33/5 (86.67%) 6 голос[ов]

Виховання людини являє собою надзвичайно складний процес. У всі часи у людей народжувалися діти, люди їх виховували, але далеко не у всіх випадках успішно. На жаль, всіх злочинців, бандитів і інших поганих людей напевно теж щось або хтось виховував. Звичайно, цим чимось можуть бути життєві обставини, а аж ніяк не батьки або ще якісь люди. Найчастіше так і відбувається, коли людина вихована неправильно або погано веде себе по життю.

Втім, краще всього міркувати раціонально і правильно. Що ж потрібно робити, щоб виховати гідну, справжню людину? Як мені здається, і в цьому я досить сильно переконаний, найбільш відповідальними людьми за виховання конкретної людини є батьки. З раннього дитинства дитині потрібно давати не тільки якісь ефективні і правильні знання про життя, їй також потрібно розповідати, як все відбувається в суспільстві, щоб дитина готувалася стати справжньою людиною та членом цього суспільства. Важливо вміти донести до дитини, що у дорослому житті не можна чекати від кого-небудь простої і безкорисливої допомоги. В житті за все потрібно платити. В тому числі потрібно платити і за свою певну поведінку. Все це є розуміння відповідальності людини перед самою собою і перед суспільством. Справжній чоловік завжди прекрасно розуміє, що у всіх його дій є логічні причини і наслідки. І якщо він щось зробить, то неодмінно рано чи пізно доведеться відповідати. Розуміння цього факту дуже важливо, саме воно робить людину справжньою.

Однак деякі батьки можуть перестаратися у намаганнях донести до своєї дитини поняття відповідальності. Вони ведуть себе надмірно агресивно, подають занадто грубі приклади. Звичайно, дитяча психіка є сприйнятливою, але в певний момент і під впливом деяких обставин у дитини може виникнути протест проти усього того, що намагається до неї донести батьки. Саме тому виховання повинно бути обережним, обачним, з урахуванням психологічних особливостей дитини. Якщо ж батьки дійсно перестараються, вони створять навпроти щось протилежне справжній людині – особистість, яка буде заперечувати всі ті вірні правила, які їй намагалися прищепити.  А така ситуація, звичайно, є вкрай небажаною.

Виховання справжньої людини, як мені здається, є досить складною справою. Але ключовий аспект цього виховання виділити цілком можливо. Цей аспект – пояснення того, що за все в цьому житті доводиться відповідати. Але важливо зробити це так, щоб не викликати в маленької людини протилежної реакції.


Завантаження...

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


дев'ять − 7 =или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)