Твір на тему: “Як ви розумієте поняття людина з сонячним серцем”


Твір на тему: “Як ви розумієте поняття людина з сонячним серцем” 3.80/5 (76.00%) 5 голос[ов]

На мою думку, сонячне серце може мати лише посправжньому щира та добра людина. Той, хто готовий допомагати іншим у будьякий час, хто завжди прийде з порадою, хто вміє розрадити та заспокоїти. Відвертість, прагнення допомагати іншим, доброзичливість – це далеко не весь перелік якостей, котрі, на мій погляд, повинна мати людина з сонячним серцем. Кожен з нас має ряд особливостей, котрі, напевно, є ідеалом для когось.

Розмірковуючи про людей з сонячним серцем, не можу не згадати Марусю – героїню одноіменної повісті КвіткиОсновяненка. Дівчина виховувалася в оточенні люблячих і турботливих батьків. Сімя Наума Дроба була релігійною. Вже в чотири роки дівчинка складала рученята у щирій молитві до Господа і просила здоров’я для своїх батьків. Коли підросла, то вміло хазяйнувала, допомагала старенькій матері. Маруся була любязною і чемною з усіма односельцями. В її голівку ніколи не закрадалися погані думки, душею вона була світла і чиста.
Говорячи про добрих людей не можу не згадати про мою бабусю. З якою любовю і ніжністю вона пригортає до грудей нас, рідних онучатЗавжди усміхнена та привітна вона випромінює світло, доброту, навчає мудрості своїх дітей. Бабуся розуміє мене як ніхто інший, є моїм найкращим порадником. Її глибокі втоплені очі так і промовляють до кожного «Я всім Вам розраду подам».
Отже, тільки тоді людина відкрита для інших, коли в неї чисті помисли. Не менш важливим є вміння говорити правду. Адже сказати те, що думаєш, буває тяжко.

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


+ два = 10или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)