Твір на тему: «Як стати справжньою людиною?» |

Твір на тему: «Як стати справжньою людиною?»

...

Твір на тему: «Як стати справжньою людиною?» 3.59/5 (71.88%) 32 голос[ов]

Всі ми є звичайними людьми в силу того, що були такими народжені. Однак варто розуміти, що існує також і поняття «справжньої людини», і воно дещо складніше. Під справжньою людиною мається на увазі не просто біопсихічна істота, якою є кожна людина. Справжня людина – це, швидше, комплекс життєвих правил, переконань, моральних установок, які характерні лише для думаючих і свідомих людей.

Що ж конкретно можна розуміти під справжньою людиною, і яким чином нею стати? Як мені здається, справжня людина повинна мати дуже чітке відчуття людської моралі. Мораль не є загальнообов’язковою, як, наприклад, закони в державі. Як правило, за порушення моралі ніякого прямого і суворого покарання не передбачається. Саме тому можна зробити висновок, що питання про те, чи бути моральним чи ні, повинна приймати лише сама людина, вона робить це абсолютно добровільно і свідомо. Крім високої моралі, справжня людина також повинна обов’язково враховувати інтереси інших людей, що б вони не робили. Справжня людина повинна вміти думати, зважувати життя і все те, що відбувається навколо. Вона повинна відрізнятися від тварини, яка лише прагне до виживання, не знає міри і практично не цікавиться проблемами інших.

Як мені здається, існує кілька способів і шляхів стати справжньою людиною. По-перше, потрібно працювати над собою, розвиватися в моральному плані. Для цього потрібно вивчати суспільство і людей, з якими ти живеш. Ти повинен навчитися розуміти оточуючих і спілкуватися з ними так, щоб приносити їм якомога менше дискомфорту і якомога більше користі. Необхідно співвідносити свої права з інтересами і правами інших людей. Слід також бути стриманим у всіх людських стосунках, про які б з них не йшлося. Всі люблять спілкування і компанію друзів, але справжня людина завжди знає міру, вміє спілкуватися з кожним, а тому ніколи не дозволяє собі зайвого.

Безумовно, справжня людина також повинна мати певний життєвий рівень. У сучасної людини є безліч різних потреб і бажань, задоволення яких є обов’язковим для досягнення щастя. Щоб мати можливість вирішувати всі проблеми і задовольняти бажання, людина повинна добре заробляти. Отже, можна зробити висновок про те, що для цієї людини просто необхідна нормальна робота і заробіток, що може бути забезпечено лише хорошою освітою і достатніми вміннями.

Справжньою людиною стати можна при дотриманні безлічі правил, описаних в цьому творі. Зробити це непросто, однак цілком можливо при належному бажанні та прагненні.


Завантаження...

Схожі твори

Коментарі

2 коментарі до “Твір на тему: «Як стати справжньою людиною?»”
  1. Андрій сказав:

    ок

  2. Женя сказав:

    норм

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


7 + = вісімили прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)