Твір на тему: «Як потрібно жартувати»

...

Твір на тему: «Як потрібно жартувати» 4.89/5 (97.78%) 126 голос[ов]

У всі часи в суспільстві серед людей в особливій мірі цінувалися ті люди, хто добре жартує. Уміння добре пожартувати – прекрасний навик, який може стати в нагоді як самому жартівнику, так і всім тим, хто його оточує. Але далеко не кожний жарт смішний, не у всіх випадках вдається пожартувати одночасно дотепно, смішно і необразливо. Іноді трапляється так, що людина жартує абсолютно недоречно і бездумно, що може призвести до незручних хвилин або навіть до образ з боку оточуючих. Як же необхідно жартувати? Як зробити це правильно?

По-перше, почуття гумору має бути адекватним. Дуже важливо розуміти, в якій компанії жартувати можна, а в якій не можна. Зазвичай адекватним є пожартувати в компанії своїх однолітків, коли ви перебуваєте в невимушеній обстановці. У людей однакового віку зазвичай схоже почуття гумору, тому, швидше за все, ваші однолітки добре зрозуміють і ваш жарт. По-друге, важливо оцінювати ситуацію, в якій ви жартуєте. Навряд чи жарти доречні на уроці чи на похоронах, а ось у вільний від навчання час у веселій компанії людей, налаштованих на відпочинок, жартувати дуже навіть можна і потрібно. Якщо ж ви пожартуєте в неправильній компанії або в неправильний момент, ви можете спровокувати образу з боку оточуючих людей, зробити їм неприємно або навіть викликати на свою адресу агресію.

Пожартувати дійсно смішно зможе лише та людина, яка має певні знання і розуміння життя. Справа в тому, що жарт – це ніби аналіз дійсності і демонстрація того, що життя навколо нас насправді смішне. Не можна жартувати, ґрунтуючись виключно на власній фантазії, кожен жарт повинний мати частку правди, зв’язок з навколишнім світом. І чим тонше цей зв’язок буде, тим жарт буде дотепнішим. Також не варто забувати, що кожен жарт повинен мати частку правди і частку жарту, необхідно правильно витримувати цей баланс.

Гарний жарт не повинен нікого образити, тому не варто плутати насмішку над кимось з хорошим гумором. Проявити вищу майстерність жартів означає одночасно зробити оточуючим дуже смішно, але і не заподіяти їм будь-якого дискомфорту. Нерідко можна спостерігати за тим, як люди просто насміхаються над кимось або чимось незвичайним. Робити це просто, багато розуму для цього не потрібно. Особливість гарного жарту саме в тому, що він нікого не ображає, дуже важливо розуміти це.

Час проводиться найприємніше, якщо він супроводжується сміхом. Кожна людина любить посміятися, пожартувати з кимось. Вміти добре жартувати досить важливо, щоб цінуватися в компанії і бути шанованою людиною. Але для цього потрібно знати, як правильно жартувати. Якщо це знання є, все буде прекрасно.


Завантаження...

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


+ 7 = тринадцятьили прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)