Твір на тему: «Як нас виховує газета»

...

Твір на тему: «Як нас виховує газета» 4.60/5 (92.00%) 10 голос[ов]

Всі ми, так чи інакше, повинні адекватно сприймати світ, який нас оточує. У світі відбувається багато добра і зла, нас оточують різні люди, яким важливо давати ту оцінку, яку вони заслуговують отримати. Але, щоб робити все це правильно, необхідно добре розуміти навколишні події, власну роль в них і свою можливість впливати на світ. Як навчитися це робити? Які засоби підходять для цього краще всього?

Як мені здається, навіть з урахуванням не завжди високого рівня професійної підготовки сучасних українських журналістів, вони мають можливість подавати факти істинно, так, як ті дійсно відбуваються. Як правило, журналісти працюють в газетах і журналах, для яких вони пишуть статті. Якщо регулярно читати газети, можна рано чи пізно відчути, що вони чинять серйозний вплив на читача, він починає дивитися на світ по-іншому, помічати безліч нових фактів про події, про які він раніше ніколи не замислювався. Це грає не тільки інформаційну роль для людини, але також й виховну роль. Тобто, газети виховують людину точно так само, як це роблять інші засоби для виховання.

Що ж конкретно відбувається? Як проходить процес виховання людини газетою? По-перше, людина при читанні газети починає чітко розуміти, що її життя не замикається на ній одній, що навколо нього в суспільстві постійно трапляються якісь пригоди, що все в світі йде своєю чергою. Для тих, хто зосереджений на собі і думає лише про власне життя, це має деякі протверезний ефект, вони починають усвідомлювати, що вони – це не центр світу, а всього лише невелика складова частина величезного світового суспільства. Крім того, звичайно, газети дають безліч нових знань. Як правило, в газетах пишуть не тільки про політичне, суспільне життя власної країни, але і те, що відбувається в інших країнах, які процеси панують там. Знати все це, навіть про інші країни, – дуже важливо, адже те, що сталося там, рано чи пізно може статися і в рідній країні. Якщо людина регулярно читає газети, вона стає розумнішою, вона починає розуміти суспільні процеси краще і навіть розбиратися більш якісно у своєму власному житті. В цілому все це і являє собою процес виховання людини газетами.

Коли людину виховують не тільки ті, хто її оточують, але ще й газети – це йде людині тільки на користь. З газет можна дізнатися багато нового і цікавого про своє суспільство, навчитися адекватно його оцінювати та розуміти всі ті складні процеси, які в ньому відбуваються. Втім, варто визнати, що з розвитком електронних ЗМІ газети стають менш популярними.


Завантаження...

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


+ 4 = п'ятьили прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)