Твір на тему: «Як ми розмовляємо» |

Твір на тему: «Як ми розмовляємо»

...

Твір на тему: «Як ми розмовляємо» 4.00/5 (80.00%) 2 голос[ов]

Мова людини – прекрасний божественний дар, який кожна людина зобов’язана цінувати. Завдяки можливості людей розмовляти, домовлятися у всі часи вирішувалась величезна кількість самих складних і різноманітних проблем. Деякі вважають, що саме завдяки здатності говорити і настільки детально викладати свої ідеї та думки людина стала саме тим видом живих істота, який станом на сьогодні домігся найбільших успіхів. Але за своєю мовою необхідно уважно стежити, адже вона в той же час є найнебезпечнішою зброєю. Додатково до цього мову потрібно збагачувати, робити її різноманітною і більш цікавою, щоб дивувати оточуючих, справляти на них найкраще враження і покращувати весь навколишній світ.

Чому настільки важливо стежити за своїми словами? Щоб зрозуміти це, досить поглянути на весь навколишній світ і на відносини між людьми. Будь-який конфлікт, протистояння чи сварка завжди мають причиною чиїсь неакуратні слова. Хтось вирішує, що йому все дозволено, і каже абсолютно образливі речі, хтось планомірно, але неприємно над кимось потішається, а хтось просто у відкриту пред’являє претензії – все це пов’язано з промовою і все це призводить до жорсткого конфлікту. Звичайно, в деяких випадках це робиться сплановано і навмисно, але буває і так, що людина спочатку говорить, а потім думає, а коли сказала – вже шкодує. Тому вкрай важливо навчитися розмовляти із усіма акуратно, ввічливо і делікатно, щоб не зачепити, не образити і не завдати шкоди. Цьому необхідно вчитися, вибираючи правильні слова, час для розмови і навіть інтонацію. Але воно того варте, оскільки в привертає до себе оточуючих людей і спрощує вирішення конфліктів.

Вкрай важливо робити свою мову більш багатою і різноманітною. Все в цьому світі і в нашому суспільстві виражається за допомогою слів. Деякі люди й зовсім нічому, крім слів, не довіряють. Найкращий спосіб збагатити свою мову – привчити себе регулярно користуватися словником і вивчати нові слова. Лише на перший погляд це не цікаво, але якщо тільки почати, відразу приходить розуміння, наскільки ж це захоплююче та корисно. Завдяки новим вивченим словам людина зможе стати розумнішою, буде більше подобатися оточуючим і напевно доб’ється деяких успіхів у своєму житті.

Люди дуже часто один з одним розмовляють. Ці засоби спілкування мають різні форми, кожна з яких має схожу рису. Важливо вміти спілкуватися ввічливо, делікатно і красиво, щоб швидко та мирно вирішувати конфлікти і протистояння між людьми і справляти на них якнайкраще враження.


Завантаження...

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


+ чотири = 12или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)