Твір на тему: «Як би я вчинив, будучи Чіпкою? За твором «Хіба ревуть воли, як ясла повні?»

...

Голосуйте за цей твір

Головний герой твору «Хіба ревуть воли, як ясла повні?» молодий хлопець по імені Чіпка являє собою надзвичайно цікавий образ з причини того, що Чіпка зіткнувся в своєму житті з певною проблемою, яка вимагала безумовного рішення. Далеко не всі люди опиняються в такій же ситуації, як Чіпка, а ця ситуація досить складна. Саме з цієї причини слід її розглянути, щоб зробити певні висновки щодо того, як повели б себе інші люди, зокрема, я сам, якби опинився в такій самій складній ситуації, як Чіпка. Втім, щоб зрозуміти всю складність даної ситуації, слід дати їй чітку і зрозумілу характеристику, описати її.

Перше, що необхідно сказати про Чіпку, це те, що у нього дійсно були підстави стати таким, яким він став. З одного боку, він був добре вихований, йому прищеплювалися добрі і високі людські якості, які при хороших обставинах дійсно зробили б з нього добру і благородну людину. З іншого ж боку, його життєві обставини були надзвичайно далекі від найсприятливіших. У Чіпки були певні проблеми з однолітками, і коли він виріс, він дуже виразно відчув на собі, що реальність по-справжньому несправедлива, і це стосується, насамперед, соціальних питань та проблем буття. Звичайно, Чіпка був сильно розчарований. І перед ним відкрився зовсім інший шлях – він став злочинцем, бандитом, повівся з неповадними людьми, що, безумовно, дало дуже негативний результат в кінцевому підсумку.

Що стосується мене, якби я опинився на місці Чіпки, дати прогноз щодо моїх дій досить непросто. Насамперед, варто зазначити, що в даний час повна соціальна справедливість все ще не досягнута, але і суспільство теж не можна називати настільки ж нечесним, яким воно було в ті часи. Втім, навіть якщо б обставини стали такими ж складними, я б ні за що не став би на злочинний шлях. Це просто неприпустимо для мене. Набагато краще намагатися змінити щось в житті власному законними чином, витратити все життя на те, щоб зрозуміти, як досягти успіху і змусити себе поважати, ніж йти на те, щоб грабувати людей і вести такий же спосіб життя, як вів Чіпка. Я б не почав ставати на таку ж криву доріжку, як Чіпка, і шукав би інший, більш прийнятний з усіх точок зору шлях.

Кожна людина приймає певні рішення в своєму житті. Я можу сказати про себе, що я ні за що не прийняв би такого ж рішення, як Чіпка, це практично виключено. Я б терпів, намагався жити нормальною людиною і боровся би за право залишатися таким.


Завантаження...

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


6 + = десятьили прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)