Твір на тему: “Як багато означає вміння спілкуватися в людському житті”

...

Голосуйте за цей твір

Люди, котрих люблять і поважають, є не обов’язково красивими та не завше є винятково розумними. В народі кажуть, як гукнеш, то так тобі і відгукнеться. Людина – немов дзеркало. Вона відбиває всякі емоції: радість, щирість, заздрість, розчарування. Посміхнися – і цілий світ вертатиме твою усмішку. Якщо ж хмуритися на оточуючих – то не варто чекати від них чогось іншого, будьте певні – відповідь не забариться. Завжди приємно отримувати в слід привітні погляди, лагідні посмішки. Позаяк всім відомо, що щира привітна усмішка знімає настороженість чи агресивність, їй під силу перебороти будь-які перешкоди в людському спілкуванні.

Пліч-о-пліч з відвертою посмішкою крокує дружнє ставлення до людей. Адже вміння спілкуватися полягає в тому, щоб вміло підібрати до людини ключик. В нашому розумінні привітне слово може розтопити кригу напруження між людьми. Та не лише словом можна з’єднати чи роз’єднати людей. Не тільки словом можна заслужити їх прихильність, симпатію, любов. Адже проникливим є тільки серце, бо найголовнішого ні очима не побачиш, ні вухами не почуєш. Тому приємна посмішка, щирість і відкритість у міміці, жестах – істинні засоби спілкування. І тільки якщо до цього всього додати влучно сказане приязне слово, то можна сподіватися на плодотворне спілкування з людиною.

Однак, я переконаний, що основним моментом у вмінні спілкуватися є щирість. Бо без неї ні вербальні, ані невербальні засоби спілкування будуть марними. Адже кожна людина прагне справедливого, відкритого ставлення до себе.


Завантаження...

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


сім − 4 =или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)