Твір на тему: «Я живу у вільній країни Україні»

...

Голосуйте за цей твір

Кожна людина хоче відчувати себе і бути повністю вільною, щоб повною мірою реалізовувати свої права, можливості і мати перед собою відкритий життєвий шлях, повний цікавих пригод і відкриттів. Ось тільки на шляху до свободи необхідне обов’язкове дотримання великої кількості різних умов. Ці умови різноманітні, але їх цілком можна розділити на головні і другорядні. Говорячи про головні умови, з упевненістю можна виділити умову вільної країни. Тільки у по-справжньому вільній країні кожен чоловік та жінка можуть відчувати себе добре, комфортно і вільно.

І всі ми, українці, можемо пишатися тим, що в даний час в такій країні живемо. Наша країна дійсно вільна і ми можемо насолоджуватися усіма принадами волі у своєму житті. Наша спільна Україна характерна, насамперед, тим, що протягом її тривалої історії українці весь час боролися за те, щоб бути вільними і самостійними. Це ми можемо бачити і сьогодні, коли в черговий раз українську волю захотіли обмежити. Українці стали всі разом і не дозволили агресору продовжити свій шлях на нашу землю, тим самим продемонструвавши наш сильний і непереможний дух. Це багато в чому підтверджує тезу про те, що я живу у вільній країні Україні. Набагато простіше жити в такій країні тоді, коли тебе оточують такі ж українці, як і ти сам, які відносяться до волі так само, як і ти.

Звичайно, в питанні розвитку прав і свобод людини в Україні ще є куди рости. Наша людина ще не може почувати себе цілком вільною в цивільному плані в силу ряду обставин, включаючи не найвищий рівень життя, відсутність можливостей працювати і заробляти дійсно багато і тому подібне. Але основа якісного життя вже закладена. В основі всіх чеснот і благ для життя в країні лежить воля жителів цієї країни. І якщо люди дійсно відчувають себе вільними, вони можуть зробити все, що необхідно для підняття життєвого рівня до потрібних значень.

Головним підтвердженням того, що Україна є вільною країною, є те, що у нашого народу велика історія боротьби і відстоювання власних прав. Протягом усієї своєї історії українці були змушені боротися з чужим гнітом, щось подібне ми можемо бачити і в даний час. Втім, в той же час ми прекрасно бачимо, наскільки добре в українців виходить боротися, доводити те, що наша країна є дійсно вільною. Думається, що цього вже незабаром буде достатньо для того, щоб подолати всі серйозні проблеми на шляху до українського процвітання.


Завантаження...

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


3 + два =или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)