Твір на тему: «Я – зернинка у рідній землі»

...

Твір на тему: «Я – зернинка у рідній землі» 1.93/5 (38.67%) 45 голос[ов]

Кожна людина просто невід’ємна від свого народу. Всі ми – українці, наші батьки, дідусі та бабусі за рідкісним винятком теж були українцями. Тому, незважаючи на глобалізацію світу, фактичне стирання кордонів між державами, нам необхідно зберігати свою національну ідентичність, залишатися українцями, прославляти цю землю і робити для неї благо. Займатися і починати цією непростою справою необхідно вже з самого раннього дитинства, тому я і вважаю себе зернинкою у рідній землі. Що ж конкретно можна зробити для поліпшення України?

Насамперед, хотілося б відзначити, що починати будь-яку гарну справу потрібно з самого себе. Не потрібно чекати чужого прикладу, не потрібно сидіти склавши руки в очікуванні призову від когось поліпшити життя, потрібно прямо зараз і сьогодні щось робити, щоб завтра життя України і українців стало кращим. Думається, що такою справою для кожної молодої людини має стати насамперед хороше навчання. Існує величезна кількість найрізноманітніших професій, яким сьогодні бракує українських професіоналів. Всі працівники цих професій, якби вони були і працювали краще, могли б приносити набагато більше користі. Тому потрібно вчитися, пізнавати нове, ставати грамотним, розумним і розбиратися в багатьох життєвих сферах для того, щоб зробити світ навколо себе кращим. Все це дуже важливо, особливо з урахуванням тих складних обставин, в яких сьогодні перебуває країна.

Говорячи про людей старшого віку і їх внесок у розвиток країни, хотілося б назвати в якості основної точно ту ж можливість бути професіоналом і ставитися до своєї роботи відповідально і якісно. Дуже важливо також продовжити свій рід, виховати розумних і порядних дітей, які потім, як ті зернинки з рідної землі, виростуть і будуть такими ж корисними. Звичайно, зробити все це не так просто. Поглянувши на нашу країну сьогодні, можна просто жахнутися. Але, з іншого боку, така складна ситуація дає таким людям, як я, простір для реалізації та демонстрації свого реального потенціалу.

Хочеться вірити в те, що молодь, в тому числі і я, стане тими зернинку, з яких виросте нове сильне і гарне покоління, яке буде здатне зробити Україну цікавою, гідною і комфортною для життя її власних громадян і гостей країни. Думається, що це цілком реально, але потрібно буде постаратися, роботи на шляху до такого успіху проробити доведеться доволі багато.


Завантаження...

Схожі твори

Коментарі

1 коментар до “Твір на тему: «Я – зернинка у рідній землі»”
  1. Дима сказав:

    Это я Дима Ковальчук, прошу не списывать этот текст так как я его уже списал( одноклассники ) г.Изюм школа номер 12 , 2.04.14 18:24

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


три + 4 =или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)