Твір на тему: «Я в країні Яян»

...

Твір на тему: «Я в країні Яян» 4.36/5 (87.27%) 66 голос[ов]

Відома казка Емми Андрієвської про країну Яян загадкова і не до кінця зрозуміла. У ній розповідається історія молодого хлопця, який потрапив в раніше невідому для неї країну, з якої ніхто не хотів вибратися. Втекти з цієї країни було, на перший погляд , дуже просто, але на практиці зробити цього ніхто не міг. Місцеві жителі могли вимовляти лише слово «Я», а для виходу було необхідно сказати «ти». Але хлопцеві вдалося зробити це, він сказав слово «ти» і зміг покинути це дуже дивне місто.

Дуже непросто зрозуміти, що ж насправді мали на увазі Емма Андрієвська при написанні цієї казки. Думається, що основною її думкою було те, що існують деякі люди в реальному житті, які настільки зациклені на собі, на своїй особистості, що вони замкнуті в обмеженому просторі свого внутрішнього світу, не можуть вирватися назовні, з’єднатися з іншими і в загальному мисленні відшукати істину. Дійсно, з цим можна погодитися. У нашому суспільстві занадто багато людей, які не бажають шукати щось спільне з оточуючими, відшукувати з ними якийсь компроміс, спільні точки дотику. І найбільшу шкоду такі люди заподіюють тільки самим собі. Вони позбавлені можливості вийти за рамки свого обмеженого світогляду, почати шукати справжню, об’єктивну для всіх істину разом з іншими, розуміти інших, відмінних людей. Вони приречені на страждання пошуку істини у власному мозку і тілі, хоча одна людина ніколи не зможе відшукати істину в собі самій і жити виключно заради себе самої.

Чи можу я уявити себе в країні Яян? Це залежить від того, яким чином я буду туди потрапляти. Я не виключаю, що це можливо випадково. Є й такі, хто в певні моменти свого життя помиляється, починає жити виключно із себе, але це скоріше тимчасове явище, ніж постійне. Не думаю, що я зміг би стати жителем цієї країни на постійній основі. Я, звичайно, маю уявлення про світ, про суспільство і про все інше важливе, але й ти, мій читач, маєш право висловлюватися, а якщо ти правий, моя згода обов’язково буде. Немає сенсу нав’язувати свою думку, стверджувати власне я в цьому світі. Всі ми – гості на цій землі, у нас однаковий статус і становище, тому потрібно поважати один одного.

Я думаю, що кожна людина, в тому числі і я, може тимчасово опинитися в такій країні. У той же час я не думаю, що залишився б там навічно, як про це написала Емма Андрієвська. Навіть якби така неприємна випадковість сталася, я б достатньо швидко її подолав, адже у мене є самокритичність і впевненість у тому, що кожен може сказати щось правильне.


Завантаження...

Схожі твори

Коментарі

4 коментарі до “Твір на тему: «Я в країні Яян»”
 1. maks сказав:

  класно

 2. Гость сказав:

  Спасибо!

 3. Sveta сказав:

  Классно

 4. Mari сказав:

  Клас,дякую!

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


− вісім = 0или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)