Твір на тему: «Я малюю кохання»

...

Твір на тему: «Я малюю кохання» 5.00/5 (100.00%) 1 голос[ов]

Твір на тему: «Я малюю кохання»

Багато століть людей мучить дивне явище – кохання. Ніхто не знає, звідки воно з’явилося, чому навіть тварини деколи закохуються. Здавна поети писали вірші, поеми, оповідання та інші літературні твори про кохання. Любов не зникає навіть на війні. Солдати, коли йдуть у бій, згадують коханих. Скільки подвигів здійснюють заради кохання! Жодне почуття не приносить стільки емоцій, як любов.

Не існує єдиного визначення любові, кожен сприймає її по-своєму. Щоб довести це, я запитала кількох друзів, що таке «любов» для них. Ось деякі з відповідей:

1. «Щастя і горе»

2. «Безтурботне відчуття польоту і ніжності, яке дарує тепло і щастя»

3. «Кохання – це почуття, яке кожен день зігріває твоє серце».

Звичайно, любов найчастіше дарує радість, тепло, ніжність, але часом буває і трагічна любов. Найяскравіший приклад трагедії через любов в літературі – п’єса «Ромео і Джульєтта». Головні герої люблять один одного, але через ворожнечі батьків, вони гинуть. Заради любові. У житті теж багато таких випадків. Смерть заради любові … або через нещасливе кохання. Ось у чому загадковість цього почуття – чому людина може цінувати любов більше, ніж своє життя?! Адже життя одне, а в світі ще 6 мільярдів людей, яких можна любити! Чому нам часом потрібна лише одна єдина людина, чому іноді ми хочемо чути голос саме цієї людини, а не який-небудь інший?! Всі ці питання залишаться загадкою назавжди. Жоден вчений не зможе пояснити це дивне почуття. Ось тлумачення слова «любов» в тлумачному словнику Ожегова – «Глибокий емоційний потяг, сильне сердечне почуття». В принципі, тлумачення цілком ясне і вірне, але не повне … Не можна словами висловити те, що відчувають майже всі люди на Землі.

Ось ще одна відповідь на моє запитання – «Любов це хвилі. Припливи – відливи. Але навіть коли хвиль немає, і море спокійно, близька присутність океану відчувається ». Це означає, що не буває повної відсутності любові. Вона в кожному з нас, просто деякі її приховують, хтось просто ще не усвідомив її присутність.

У нинішній час дуже багато людей ставлять любов до грошей або до себе вище від кохання до інших людей. Від цього і відбуваються різні трагедії. Дуже багато випадків суїциду на ґрунті нерозділеного кохання. Це все так страшно і сумно! А якщо люди почнуть любити тільки себе?! Мабуть не буде вже таких щасливих сімей, кожна людина буде створювати персональне щастя. Що тоді буде? Нічого. Абсолютна порожнеча всередині кожного.

Людина створена, щоб жити в племені, вона не зможе прожити у самотності. Кожному потрібна «друга половинка». Закохані сприймають один одного такими, які вони є насправді. Їм не потрібні маски, грим, наряди. Вони прив’язані один до одного душею.

У справжньої любові не може бути щасливого кінця, бо вона нескінченна. Справжня любов існує завжди, вона може підкорити все на своєму шляху і закохані будуть щасливі! Кожен бачить, яким ти здаєшся, але мало хто відчуває, який ти є. Тільки людина, яка тебе любить, може зрозуміти, який ти насправді. Ось чому ми любимо і хочемо, щоб нас любили – нам потрібна людина, яка б нас зрозуміла! Людина, якій можна було б розповісти все. Людина, яка ніколи не кине, яка завжди підтримає. Людина, для якої б ти став цілим світом. І він був би для тебе Світом.

Ось ще одна відповідь на моє запитання – «Любов це хвилі. Припливи – відливи. Але навіть коли хвиль немає, і море спокійно, близька присутність океану відчувається ». мабуть, саме так я б і намалювала кохання, додавши до нескінченого морського пейзажу яскраве сонце та декілька невеличких хмар.

Я буду малювати, а ви любіть і будьте коханими…


Завантаження...

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


два + = 3или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)