Твір на тему: «Я і Одіссей»

...

Твір на тему: «Я і Одіссей» 4.43/5 (88.51%) 261 голос[ов]

Твір на тему: «Я і Одіссей»

Завдяки поетичній спадщині сліпого давньогрецького співака Гомера ми сьогодні маємо можливість познайомитися з міфами і народними оповідями стародавніх греків, на яких засновані поеми «Одіссея» і «Іліада».

Поема «Одіссея» названа так на честь головного героя, який брав участь у Троянській війні і після її закінчення довгі роки намагався повернутися до себе додому – на Ітаку. Безліч пригод випало на його долю за цей час, і майже з усіх випробувань Одіссей виходив переможцем.

Не дарма про головного героя поеми говориться, що він «велемудрий» , «вигадками хитрими славний». Одіссей насправді меткий і винахідливий, і це допомагало йому знаходити вихід навіть із самих складних ситуацій. Не кожен здогадається врятувати себе і своїх товаришів, сховавшись під черевом у баранів від розлюченого сліпого циклопа, охочого з’їсти подорожніх.

Військова доблесть і нескінченне мужність забезпечили Одіссею повагу і авторитет серед товаришів. А чесність і прагнення до справедливості дозволяли уникнути сварок і розбіжностей в його команді .

Одіссей і його друзі побували під час свого десятирічної подорожі в різних країнах, бачили розкіш і багатство, чудеса і чари. Однак немає для давньогрецького героя «країни прекрасніше милої Ітаки» – його батьківщини, де залишилася сім’я, де пройшло його дитинство.

«Солодше нам немає нічого вітчизни і родичів наших ,

Якби навіть у будинку багатющому вдалині мешкали

Ми на чужій стороні, на віддалі від родичів наших».

Так надія на повернення додому стала дороговказною зіркою хитромудрого Одіссея і дозволила йому з честю подолати всі випробування, послані долею і богами. Я дуже поважаю усі якості цього героя і був би дуже радий мати таку людину у своїх товаришах.


Завантаження...

Схожі твори

Коментарі

2 коментарі до “Твір на тему: «Я і Одіссей»”
  1. Святослав сказав:

    Норм

  2. Святослав сказав:

    Клас

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


+ 1 = триили прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)