Твір на тему «Вихованість»


Твір на тему «Вихованість» 5.00/5 (100.00%) 1 голос[ов]

Твір на тему «Вихованість»

Що означає бути вихованим? У дитинстві нас постійно вчать бути ввічливими. Воно й зрозуміло: приходячи в цей світ, маленький чоловічок не має ні знань про його закони, ні навичок життя в суспільстві. Тому і вдома, і в школі, ми постійно чуємо як м’які побажання, так і тверді правила, які потрібно вивчити і освоїти, щоб здобути славу вихованої людини: не вживати нецензурних слів, не смітити на вулиці, не розмовляти під час їжі, поважати старших і завжди говорити «Спасибі» і «Будь ласка».

Подорослішавши, ми розуміємо, що все набагато складніше. Сучасний світ диктує той стиль життя, який деколи не наздогнати. Але ми спробуємо це зробити, поговоривши тут про те, що ж це все-таки зараз означає: бути вихованим?

Ознаки вихованої людини.

Ввічливість: саме вона не дає нам сваритися з кожного приводу, змушує тримати в собі злість і роздратування, саме вона сприяє виникненню поваги. Ввічливість буває як вроджена (від душі), так і набута (від виховання).

Такт: він підказує нам лінію поведінки щодо оточуючих нас людей, і особливо делікатний підхід до кожної людини. Тактовність – це завжди межа, перейшовши яку, можна сильно образити людину. Тому цю межу завжди потрібно відчувати і дотримуватися. Саме почуття такту дозволяє нам зрозуміти, що реакція людини на наші дії не зовсім та, яку ми очікували, і пора б вибачитися.

Хороші манери: Джонатан Свіфт писав: «Добрими манерами володіє той, хто найменшу кількість людей ставить у незручне становище». Є багато дрібниць, які ви можете робити вдома на самоті, але не в присутності інших людей. Наприклад – голосно співати, чистити нігті або сякатися.

Скромність: не плутати з сором’язливістю або боязкістю! Скромна людина ніколи не підкреслює свою перевагу, не прагне здатися краще або розумніше за інших. Вона не вимагає собі якихось привілеїв чи послуг, але в своїх принципах завжди залишається твердою.

Пунктуальність: це одна зі сторін хороших манер і ввічливості. Запізнення допустимо тільки за дуже поважною причиною, всі інші виправдання з поганою звичкою запізнюватися – просто ознака поганого тону.

Вихована людина – це зріла особистість, яка дотримується інтереси інших людей і норми поведінки в суспільстві. Щоб бути вихованим, потрібно мати бажання кожен день рости і вдосконалюватися. А ви – вихована людина ?

 

Схожі твори

  • Твір на тему: «Що таке вихованість» Видатний російський письменник  А. П. Чехов висловлював головні ознаки вихованих людей: завжди ввічливі, поважають людську особистість, не брешуть навіть у дрібницях, м’які, […]
  • Твір на тему: «Культура і цивілізація» Культура – це явище суспільне , притаманне лише людському суспільству, результат діяльності людей. До культури потрібно застосовувати критерій прогресивності. Цивілізація […]
  • Твір на тему: «Сучасна молодь і мода» Світ змінюється стрімко. Сьогоднішня молодь ламає всі стереотипи і не виправдовує всі покладені на неї надії. В цілому нинішнє підростаюче покоління пасивне, грубе і різке. Виною […]

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


шість + 4 =или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)