Твір на тему: «Війна очима молоді»

...

Твір на тему: «Війна очима молоді» 5.00/5 (100.00%) 10 голос[ов]

Твір на тему: «Війна очима молоді»

В цьому творі я хотів обговорити одну з історичних проблем нашої країни, а саме відношення до Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років нашої молоді.

Вже пройшло 68 років по закінченню війни СРСР з фашистською Німеччиною, виходить, вже йде третє покоління людей, а історія про війну змінюється, як у грі «зіпсований телефон», а це означає, що наші діти чують з різних джерел недостовірну інформацію, що жахливо. У всьому світі відомо, що СРСР переміг над фашистами, але не як не Америка. Звичайно, що Америка була союзником Радянського Союзу, і допомагала нам у боях, але це не означає, що потрібно покладати всі медалі іншій країні. І що найстрашніше, що це всі говорять і наша молодь починає до цього прислухатися, не відразу, але потихеньку. І якщо так буде йти і далі, то напевно потрібно буде видавати нові підручники з історії нашої країни.

Якщо згадати все те, через що пройшли наші діди, прадіди, бабусі і прабабусі, ворогу не побажаєш. А головне, що вони боролися не за своє життя, а за те, щоб дати життя наступним поколінням, щоб їх діти і онуки змогли відкрити очі і побачити всю ту красу української природи, яка колись навіть і не підозрювала, що її хочуть зрівняти з землею і викопати велике озеро. Вважалося, що дороги назад немає, є тільки вперед, а якщо повернешся, значить, дезертир.

Але наше покоління не цінує заслуги своїх дідів і прадідів, не дивлячись на всі агітаційні роботи по залученню молоді до поваги до ветеранів і до історії. Скільки разів я чув від ветеранів такі слова: «Якби ми знали, до чого прийде сучасне покоління, яке відношення у всієї молоді до подвигів наших сучасників, ми не хотіли б бачити таку країну, ми не для цього так старалися». Все це дуже прикро і неприємно і нам і їм. Виходить, що люди вмирали для країни, яка потім буде їм плювати в обличчя.

Ще засмучує те, що через 65 років у нашому світі ще залишилися ті люди, які йдуть по стопах Гітлера, а саме фашисти. Всім відомо, що фашисти є в багатьох країнах, але тільки не в Німеччині. Німці зневажають фашизм, жорстко стежать за порядком і відстежують прихильників цього руху. Я досі не можу зрозуміти, як так може бути, що в країні, яка постраждала від фашизму, ще залишилися люди, які вважають це правою справою. По відношенню до Німеччини особисто у мене виявляється повага до німців, які чудово розуміють історію, які хочуть приховати свій сором і ганьбу.

Послідовники фашизму створюють різні друковані видання, фільми з агітації народу, от тільки з’являється питання, чи знають ці всі люди справжню історію. Усім цим знищувачам сучасної нації потрібно промити мозок, інакше вони промиють мозок сучасної молоді. І це, напевно, сама страшна проблеми сучасного світу. Просто ймовірно, що після такої кількості вбитих невинних людей, від такого зла, зло під назвою «фашизм» не має права існувати.

Я не здивуюся, якщо фашизм дасть початок новій світовій війні. Так, може бути, у Гітлера і є якісь заслуги у командуванні, тактиці, і ще в чомусь, але не в прагненні до оволодіння світу. Фашизм – це терористична диктатура для створення особливої ​​раси людей шляхом насильства. Фашизм так само був створений для очищення світу від нижчих класів, представників інших рас і народів.

З кожним роком ветеранів Великої Вітчизняної Війни стає все менше і менше. Зараз залишилися в живих тільки ті вісімнадцятирічні хлопці, яких закликали на війну зі шкіл, які, може бути, і не вміли воювати, але все ж встигли відчути запах крові. Напевно років через 10 ветерани тієї війни просто усі вимруть, і дітям ветеранів будуть показувати на фотографіях. Вони теж вже увійшли в історію війни.

Крім того, що уряд намагається якось створити хороші умови для ветеранів, потрібно не забувати найголовнішого, а саме поваги, пам’яті, любові і співчуття всім тим, хто не пошкодував свого життя заради нас, хто затулив своїм тілом нашу країну, хто не дав фашизму виконати свої зловісні діяння! Вічна пам’ять усім учасникам Великої Вітчизняної Війни!


Завантаження...

Схожі твори

  • Твір на тему: «Що таке вихованість» Видатний російський письменник  А. П. Чехов висловлював головні ознаки вихованих людей: завжди ввічливі, поважають людську особистість, не брешуть навіть у дрібницях, м’які, […]
  • Твір на тему: «Культура і цивілізація» Культура – це явище суспільне , притаманне лише людському суспільству, результат діяльності людей. До культури потрібно застосовувати критерій прогресивності. Цивілізація […]
  • Твір на тему: «Сучасна молодь і мода» Світ змінюється стрімко. Сьогоднішня молодь ламає всі стереотипи і не виправдовує всі покладені на неї надії. В цілому нинішнє підростаюче покоління пасивне, грубе і різке. Виною […]

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


4 + = сімили прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)