Твір на тему: «Від чого залежить мій власний вибір?». На основі творів «Простак», «Фауст», «Вільгельм Телль»

...

Твір на тему: «Від чого залежить мій власний вибір?». На основі творів «Простак», «Фауст», «Вільгельм Телль» 2.82/5 (56.36%) 11 голос[ов]

Деякі літературні твори ставлять перед читачами вкрай складні філософські питання людського буття. Нещодавно мені вдалося прочитати такі твори, як «Простак», «Фауст» і «Вільгельм Телль». Вони виявилися надзвичайно цікавими і захоплюючими з усіх точок зору. Однак їх було не тільки цікаво читати. Над ними не менш цікаво міркувати і думати, тому що в них міститься велика людська мудрість письменників, які їх створили. Звичайно, вони поставили перед мною велику кількість різних питань. Втім, серед них можна виділити найголовніші.

Найбільш важливим питанням, яке я задавав собі після прочитання всіх цих творів, є питання про те, від чого залежить мій власний вибір. Головні герої всіх вищеназваних творів керувалися різними мотивами і міркуваннями під час прийняття певних рішень. І це приводило їх до абсолютно різних результатів і наслідків. Іноді вони були цілком позитивними і добрими, в інших випадках – зовсім ні. Як би там не було, стає зрозуміло, що обґрунтованість і розумність будь-яких рішень завжди вкрай важлива і займає важливе місце в житті кожної людини.

Так від чого ж залежить мій власний вибір? На чому я ґрунтуюся, коли приймаю певні рішення? Насправді, це складний процес, який включає велику кількість різних етапів. Кожна людина керуються своїми бажаннями та приймає такі рішення, щоб бажання реалізувалися і стали реальністю. Щось подібне відбувається і у мене. Я найчастіше приймаю такі рішення, які можуть наблизити виконання моїх бажань. Але це далеко не все. Крім цього, я також завжди прагну враховувати думку інших і їх можливу реакцію на прийняті рішення. Я завжди пам’ятаю про те, що деяким людям мої рішення може дуже не сподобатися. В сучасному світі це цілком можливо. Звичайно, я самостійний і незалежний чоловік, проте я не хочу нікого образити чи завдати комусь неприємностей, тому завжди враховую чужу думку щодо власних рішень у своєму житті. Третім чинником, який впливає на прийняття рішень мною, є їх об’єктивні наслідки. Наслідки від певних рішень виникають завжди без винятку. Важливо вміти їх прораховувати і правильно передбачати.

Досвід головних героїв деяких літературних творів підказує мені, що до всіх рішень потрібно підходити дуже серйозно і відповідально. Саме так я і роблю впродовж життя. Хочеться вірити, що це допоможе уникнути прикрих помилок.


Завантаження...

Схожі твори

Коментарі

1 коментар до “Твір на тему: «Від чого залежить мій власний вибір?». На основі творів «Простак», «Фауст», «Вільгельм Телль»”
  1. Артур сказав:

    Супер,дякую!!!

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


4 + = вісімили прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)