Твір на тему: “Усі ми прагнемо бути успішними людьми, але життя не завжди сприяє нашій самореалізації”

...

Твір на тему: “Усі ми прагнемо бути успішними людьми, але життя не завжди сприяє нашій самореалізації” 3.45/5 (69.00%) 20 голос[ов]

Я вважаю, що кожна людина хоче бути успішною у своєму житті. Та не завжди життя сприяє нашій самореалізації. А й справді, до кого приходить успіх у житті? Кожна людина – індивідуальна, вона керує своїм життям так, як вважає за потрібне. Не завжди все складається так, як ми хочемо, але в такому випадку головне не стати на неправильну дорогу. Успіх залежить не від одного фактору, а від багатьох. Для того, щоб його досягти, в першу чергу потрібно багато працювати, ніколи не зупинятися на досягнутому, і старатися добитись нових вершин. Успішні люди це не ті, хто добились чогось і зупинились поспішно, а ті, які, добившись чогось, ставлять перед собою нові цілі і піднімаються все вище і вище по кар*єрних сходах. Ніколи не можна говорити, що нічого не можливо добитися у житті. Якщо ти все робиш заради того, щоб стати успішним, ти обов*язково станеш, але, можливо, не одразу. Наприклад, я займаюся танцями вже понад десять років. Звичайно, було не легко, були злети і падіння. Але зараз коли я стою на сцені після виступу і бачу результат своєї праці, я вважаю, що став успішним. Зараз у мене є все: поїздки за кордон, люди, які мене люблять та те, що я просто щасливий. Хорошою аргументацією моїх слів може служити твір Миколи Куліша “Хіба ревуть воли, як ясла повні?”.  Головний герой – Чіпка. Життя в нього з самого дитинства не було щасливим. Однолітки його били, мати не мала на нього часу, а батько покинув. Але згодом Чіпка зміг подолати це, він став чудовим господарем, одружився, купив свою хату і землю. Отже, кожна людина може стати успішною, приклавши для цього досить зусиль, але скільки б вона не прикладала зусиль, вибравши неправильну дорогу, – успішною вона не стане. Успіх у житті приходить лише до тих, хто все своє життя віддає на досягнення правильної цілі.


Завантаження...

Схожі твори

Коментарі

2 коментарі до “Твір на тему: “Усі ми прагнемо бути успішними людьми, але життя не завжди сприяє нашій самореалізації””
  1. Anonymus сказав:

    Перепрошую, але “Хіба ревуть воли, як ясла повні?” це твір Панаса Мирного, а не Миколи Куліша. Микола Куліш написав “Мину Мазайло”.

  2. анон сказав:

    твір панаса мирного, телепню

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


8 − = шістьили прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)