Твір на тему: «Усесвіт – це лише галерея символів. За Теодором Сімоном Жуффруа»

...

Твір на тему: «Усесвіт – це лише галерея символів. За Теодором Сімоном Жуффруа» 1.00/5 (20.00%) 1 голос[ов]

Теодор Сімон Жуффруа – це відомий французький філософ середини 19-го століття. Крім філософії дана історична особистість також відігравала досить важливу роль у часи тодішньої Франції, йому вдалося досягти багато успіхів у житті та принести користь суспільству та своїй державі. Втім, пам’ять про цю особистість збереглася насамперед тому, що у своїй діяльності він сформулював деякі надзвичайно цінні ідеї, які всі ми можемо використовувати сьогодні для ефективного пізнання світу і успішного життя в цілому. Зокрема, Теодор Сімон Жуффруа колись сказав, що весь усесвіт – це тільки галерея символів. Звичайно, це метафоричний вислів, але це зовсім не означає, що в ньому не можна знайти глибокий філософський зміст. Відшукати сенс у цьому висловлюванні видається цілком реальним.

Перш за все, варто відзначити, що життя наше переповнене символами. Символ – це умовне розуміння людиною тих речей і процесів, які відбуваються у світу. Приміром, людина бачить за допомогою очей, але це далеко не означає, що світ є саме таким, яким його бачить людина. Бути може, якби в людини були більш досконалі засоби для зору, ніж очі, вона могла би побачити світ іншим чином? Якщо ви зрозуміли це, то зрозумієте і те, що, про що б не йшла мова в світі, ця річ є символом. До кінця зрозуміти сенс і призначення речей, які оточують людину, ніхто насправді не може. Тому розуміння обмежене виключно символами, а не чимось ще. Символом можна назвати навіть найпростіші речі. Їжа, наприклад, це символ насичення і задоволення голоду. Навіть людські почуття, такі як любов, є символами. Втім, під різними символами люди здатні сприймати почуття по-різному. Приміром, для когось любов символізує потрібність, для інших людей – захищеність, ну а для тих, хто зустрічаються з людиною з меркантильних міркувань – і зовсім фінансове благополуччя і добробут. Таких прикладів можна наводити дуже багато, буквально все в цьому житті є символом, розуміння якого залежить від конкретної людини і її поглядів на життя.

Я думаю, що саме вищеописану мною інформацію Теодор Сімон Жуффруа і вважав галереєю символів. Цей французький філософ написав безліч надзвичайно корисних для людства праць, в яких досліджував природу речей, саму людину і все, що з нею відбувається за час життя. Я думаю, що внесок цього французького філософа у всю науку філософії ще тільки належить оцінити по достоїнству.


Завантаження...

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


9 − = одинили прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)