Твір на тему: «Усе починається з добра»

...

Голосуйте за цей твір

Все має свій початок: приятельські стосунки, дружба, любов. Людина не може не спілкуватися, а тому протягом усього свого життя зустрічає когось, хто привносить в її життя щось нове, дає їй можливість розкритися з невідомої раніше сторони. При всьому при цьому дуже велике значення при знайомстві має перше враження. Звичайно, буває й таке, що на перший погляд хтось здався комусь неприємним, нецікавим і навіть ворожим, а пізніше це враження кардинально змінилося. Але все-таки це трапляється рідко, набагато частіше перше враження визначає весь подальший хід спілкування між людьми. Саме з цієї причини дуже важливо з самого початку знайомства справляти найкраще враження на людей.

Але як зробити так, щоб з першого погляду всі починали добре і шанобливо ставитися до людини? Як домогтися настільки хорошого результату? Загальний рецепт тут один – необхідно бути доброю людиною. У нормальних суспільствах, побудованих на взаємному інтересі, а не на залякуванні, люди зацікавлені насамперед у цікавому спілкуванні, в обміні корисними думками, в позитивному впливі один на одного і остаточному поліпшенню світу навколо. Тому в таких суспільствах люди постійно спілкуються, обмінюючись знаннями та іншими цінними речами. Найбільш товариськими і такими, хто приваблює найбільше людей, є добрі люди. Їх ніхто не боїться, всі готові повідомляти їм інформацію і вислуховувати їх, в компанії таких людей завжди добре і комфортно.

Які прояви доброти існують? Як показати себе доброю людиною з самого початку знайомства? Насамперед, необхідно звертати увагу на свою зовнішність. Важливо бути добре одягненим і охайним. В той же час важливо мати приємні, доброзичливі жести і вираз обличчя. Така проста річ, як посмішка, насправді є найкращим індикатором добра. З цієї причини будь-яке знайомство рекомендується починати саме з посмішки. Втім, будь-які відносини необхідно продовжувати, уже тоді вже згодяться й інші людські якості, як, наприклад, чесність, правдивість, справедливість тощо. Перераховувати добрі вчинки людини можна дуже довго, вони можуть бути найрізноманітнішими. Наприклад, можна першим звернутися до людини з пропозицією допомоги, якщо вона їй необхідна, або проявити ініціативу в іншій благій для когось справі.

Людина не може прожити все своє життя, спілкуючись з одними і тими ж людьми, а тому постійно знайомиться з кимось, пізнає інших і, таким чином, всебічно розвивається. Щоб залучати до себе найкращих, потрібно відповідати такому рівню, а тому з самого початку будь-яких відносин рекомендується показувати свою доброту і благодушність .


Завантаження...

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


− 7 = дваили прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)