Твір на тему: «Удаваний друг гірший за підступного ворога»

...

Твір на тему: «Удаваний друг гірший за підступного ворога» 4.30/5 (86.09%) 46 голос[ов]

Твір на тему: «Удаваний друг гірший за підступного ворога»

Дружба у всі часи вважалася однією з найголовніших людських цінностей і дуже шанувалася. Наприклад у стародавніх скіфів вона навіть підтверджувалася кров’ю: договір про дружбу скріплювався прикладанням один до одного надрізаних пальців друзів. А мораль лицарів ставила дружбу навіть вище сім’ї і кохання. Про дружбу складено багато прислів’їв та існую багато крилатих висловів, серед яких відомим є і таке прислів’я: «Удаваний друг гірший за підступного ворога».

На превеликий жаль у сучасному суспільстві дружба стала не такою важливою, як у давнину. Та й сьогодні кожна людина, незважаючи на її соціальний статус, вік та стать прагне мате хоча б одного справжнього друга. Це можна пояснити тим, що саме друг зможе прийти на допомогу у складних життєвих ситуаціях і лише другу можна розповісти багато таємниць, якими людина не може поділитися навіть з коханою людиною чи з сім’єю. Крім того, досить часто дружба допомагає змінитися людині на краще.

Але іноді виявляється, що той, кого ти вважав справжнім своїм другом, зовсім не відповідає характеристикам, притаманним друзям. Буває так, що друг тебе зраджує, після цього ти довго не хочеш нікому довіряти. Саме тому і кажуть, що удаваний друг гірше за підступного ворога. Бо коли ти знаєш, що людина – твій ворог, то чекаєш від неї саме ворожих вчинків. А ось коли до таких вчинків вдається твій друг і підступно тебе зраджує у самий відповідальний момент, ти, звичайно, цього не чекаєш і для тебе це буде справжнім ножем у спину.

Та невірний друг і сам приречений до самотності, бо він не розуміє, що кожна людина має потребу у близьких і надійних друзях, яким вона віддає частинку своєї душі і частинку свого серця. Крім того, удаваний друг частіш усього засуджується оточуючими, а його поведінка не відповідає моральним нормам суспільства. Така людина заслуговує на засудження і навряд чи коли у майбутньому стане гарним другом для кого-небудь іншого. Тому хотілось би на все життя оточити себе лише вірними та надійними людьми, тому що зрада ближнього – завжди гірша, ніж нападки зі сторони ворога.

А поки вас не зрадили, треба не забувати про своїх друзів, прагнути якомога більше з ними спілкуватися і були готовими у будь-яку хвилину прийти їм на допомогу. Тоді так же само ви зможете розраховувати на своїх друзів. Треба завжди пам’ятати, що дружба – одна з найцінніших надбань людства, а підступність у дружбі – одна з самих великих для людини небезпек.


Завантаження...

Схожі твори

  • Твір на тему: «Що таке вихованість» Видатний російський письменник  А. П. Чехов висловлював головні ознаки вихованих людей: завжди ввічливі, поважають людську особистість, не брешуть навіть у дрібницях, м’які, […]
  • Твір на тему: «Культура і цивілізація» Культура – це явище суспільне , притаманне лише людському суспільству, результат діяльності людей. До культури потрібно застосовувати критерій прогресивності. Цивілізація […]
  • Твір на тему: «Для чого людині потрібні знання» Знання відкривають людині вікно у світ, дають можливість займатися улюбленою справою, допомагають добитися бажаного. Прагнення до знання – одна з основних рис людини. Ще в давнину […]

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


дев'ять + = 17или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)