Твір на тему: «У колективі жити..»

...

Твір на тему: «У колективі жити..» 4.00/5 (80.00%) 4 голос[ов]

Твір на тему: «У колективі жити..»

Коли до колективу приходить нова людина – це завжди велика подія для оточуючих. А в першу чергу це подія для самого «новачка». Йому приходиться проходити через декілька етапів адаптації: спочатку до людини приглядаються і тримаються на відстані, потім знаходиться два-три колеги, які беруть на себе роз’яснення норм і правил поведінки, а далі формується загальна колективна думка про нового учня чи працівника. В залежності від того, яка думка буде складена, «новачок» стає у колективі ізгоєм або «своєю людиною»

Багато чого залежить від комунікабельності і особистих якостей людини, яка приходить в колектив, а також від допомоги колег у адаптації. Звичайно, колектив, який за кілька років спільної праці стає згуртованою спільнотою, не відразу приймає в своє коло сторонню людину.

Спочатку «новачку» буде не дуже комфортно, адже він потрапляє у зовсім не вивчене і незвідане середовище, не уявляє, що очікувати від тієї чи іншої людини. Тут може бути кілька варіантів розвитку відношень: або людина соромиться, замикається у собі і отримує статус «білої ворони», або наполегливо намагається стати «своєю в дошку», або притримується нейтралітету, що, найчастіше, більш складно.

Та як би там не було, але важко уявити життя людини без близьких людей, друзів, колег і однодумців. Знаходячи своє місце в соціумі , кожен індивід стає учасником спілкування з колективом. У дитячому садку, в школі, в інституті, в армії, на роботі, у творчій студії, на відпочинку – всюди присутні різні люди і можливі всілякі контакти і переваги. Дружба між людьми може виникнути в поході, у дворі будинку, в мережі Інтернет, трапиться при найнеймовірніших обставинах життя. Дружні стосунки відкривають близьким людям простір для спільних занять, допомагають подолати труднощі у навчанні, перетворюють і наповнюють людину радістю буття. Самотність і замкнутість людини зовсім не прикрашають ні хлопця, ні дівчину.

Тільки в дружбі та спілкуванні в колективі розкриваються найкращі якості людей. Іноді між людьми виникають конфлікти і сварки, тоді наступають важкі часи. Але тільки лише справжня дружба допомагає подолати всілякі роз’єднання. Люди, з’єднані позитивними, дружніми відносинами, завжди допоможуть один одному, виручать один одного, захистять і відстоять свого друга.

У нинішній час поняття «дружба» і «колектив» зазнають різні трансформації та видозміни. У мережі Інтернет на соціальних сайтах ви можете мати велику кількість випадкових друзів, бути активним учасником різноманітних груп, але ці люди не можуть бути справжніми друзями. Свята, реальна дружба – це взаємодопомога, підтримка, спільне відображення противника, таємні розмови і взаєморозуміння. У житті людини завжди повинні бути друзі і хороші товариші і хороший колектив. У колі друзів чи в колективі можна нормально відпочити, послухати музику, попрацювати або отримати драйв від якісного спілкування. Хороший друг завжди проводить дівчину до будинку, простежить за безпекою своєї подруги, зустріне з букетом квітів, допоможе у важких випадках. Дружбою потрібно дорожити, як потрібно дорожити і гарними відносинами у колективі, треба намагатися берегти людські відносини і насолоджуватися приємним спілкуванням по життю.


Завантаження...

Схожі твори

Коментарі

1 коментар до “Твір на тему: «У колективі жити..»”
  1. Смаіл сказав:

    Дуже хороший твір довго його шукав))))

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


+ 3 = одинадцятьили прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)