Твір на тему: “У чому злочин і кара Родіона Роскольникова з роману Ф.Достоєвського “Злочин і кара”

...

Твір на тему: “У чому злочин і кара Родіона Роскольникова з роману Ф.Достоєвського “Злочин і кара” 4.00/5 (80.00%) 2 голос[ов]

Головним жанром Золотої доби соціально-психологічної прози ХІХ століття став соціально-психологічний роман, яким являється роман Федора Достоєвського «Злочин і кара». В цьому творі ми спостерігаємо боротьбу в душі Родіона Раскольникова. За своєю теорією він поділяє людей на геніїв і рабів. Першим дозволено все, вони можуть робити будь-що аби тільки це якось допомогло повніше розкрити навколишній світ. Другим призначено лише підкорятися і жертвувати собою. Їхній обов’язок лише продовжувати рід, народжувати подібних собі і приносити їх у жертву геніям. Себе Раскольником відносив до всесильних геніїв. Те, що він вчинив злочин, лише доводило, що він належав до першої групи людей з його теорії. Проте його страждання доводять те, що він лише слабка людина з почуттям провини, яка змогла справитися з власною совістю. Саме така внутрішня боротьба показує нам моральні принципи головного героя, його переживання.

Досвід головного героя показує, що людська природа створена за божою подобою і через це кожна людина є унікальною, має своє безумовне значення. Ми переконуємося, що за кожен вчинок нас чекає розплата. Автор бажав побачити та розразити Божу іскорку в кожній людині. Тому в наш складний час, варто було б бачити в людях більще хорошого. А за для цього треба зупинитися і усвідомити, що ми дійшли до крайньої межі, тому пора нам подумати про світле і вічне. Прийшов час нам схаменутися і відшукати свободу та віру.


Завантаження...

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


9 − шість =или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)