Твір на тему: «У чому виявляється активна життєва позиція та максимальна самореалізація людини»

...

Твір на тему: «У чому виявляється активна життєва позиція та максимальна самореалізація людини» 2.84/5 (56.87%) 230 голос[ов]

Навряд чи є на планеті людина, яка готова погодитися зі своєю скромною долею, ніколи ні до чого не прагнути і просто проживати відведені Богом дні в очікуванні закономірної смерті. Я переконаний, що якщо такі люди і є, то їх гранично мало. Більшість людей обов’язково до чогось прагне. Втім, помилково було б стверджувати, що всі прагнуть до одного і того ж. Різних людей існує досить багато, та й їхні погляди на життя і буття в цілому можуть істотно відрізнятися. Саме з цієї причини людська активність і самореалізація – по більшій мірі суб’єктивні.

Втім, деякі загальні висновки все-таки можна зробити. Говорячи про активність у цілому і активну життєву позицію зокрема, хотілося б відзначити наступне. Активну людину по життю завжди помітно. Вона ніколи не стоїть на місці, завжди кудись рухається. І рух цей не є довільним, найчастіше ця людина рухається тому, що у неї є справжня і гідна руху вперед мета. У сучасному світі найчастіше причиною людського руху вперед є можливість якомога більше заробляти. Ставитися до цього факту можна по-різному, але навряд чи можна заперечувати його правдивість. Сьогодні за великі гроші можна купити практично все, і люди прекрасно розуміють це, а тому з таким трепетом ставляться до можливості сильно розбагатіти. Якщо людина дійсно визначила в якості своєї основної мети багатство, то і її максимальна самореалізація буде полягати в подальшому розбагатінні.

У той же час не можна судити про всіх людей виключно через популярність багатства. Далеко не всім дано стати багатим, а тому для деяких важливу роль також відіграють і інші елементи буття. Найчастіше вони пов’язані з суспільством. Наприклад, для видатного вченого далеко не обов’язково бути багатим, щоб вважатися по життю реалізованим. Досить зробити гарне наукове відкриття, яке зможе по-справжньому прославити його, щоб отримати суспільне визнання і повагу, яке свідчитиме про максимальну самореалізацію.

Коли мова заходить про активну життєву позицію, то зазвичай всі люди схожі. Всі люди з такою позицією непосидючі, якщо це сидіння не пов’язане з їх професією, у всіх їх є мета в житті, всі вони хочуть домогтися поставленої мети. А от максимальна життєва реалізація може проявлятися по-різному: для бізнесмена це буде багатство, для вченого – наукове відкриття, ну а для сімейної людини – народження великої кількості дітей. Всі люди різні, цим і прекрасне наше життя.


Завантаження...

Схожі твори

Коментарі

1 коментар до “Твір на тему: «У чому виявляється активна життєва позиція та максимальна самореалізація людини»”
  1. Ірина сказав:

    потрібен твір

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


− два = 6или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)