Твір на тему: «У чому полягає найбільша сміливість людини?»

...

Голосуйте за цей твір

Я часто ставлю собі питання, над якими потім доволі довго роздумую. Вчора, наприклад, почула про те, як людину оголосили сміливцем через те, що він прогуляв заняття. Тоді я замислилась: чи справді можна трактувати цей вчинок «сміливістю»? А може, це поняття містить у собі набагато глибший сенс?

Я спробувала уявити собі сміливу людину. Відразу ж перед очима постали Христофор Колумб і Леонардо да Вінчі. Перший через те, що це нечувана відвага – рушити відкривати нові шляхи, а згодом, як виявилось, і нові землі, а другий – бо немає більшої відваги, ніж до останнього подиху відстоювати власні ідеї, задуми та винаходи. Почала далі згадувати тих людей, кого можна було б зарахувати до когорти сміливців. Зрозуміла, що без Вольфганга Амадея Моцарта список не можна продовжити, адже це людина, яка кинула виклик музичним канонам та мала дійсно величезну відвагу у 7 років кинути виклик найшанованішому капельмейстеру Франції. Погодьтесь, що задля того, що так вчинити, потрібно мати неабияку мужність.

Чим більше я думала на цю тему, тим глибше я усвідомлювала той факт, що перелічуватиму сміливих людей ще дуже довго, адже їх багато, адже ці люди навколо нас. Можна обмежитись прикладами з історії, а можна додати найяскравіші літературні образи. Хто заперечуватиме, що Ява і Павлуша із твору Всеволода Нестайка «Тореадори з Васюківки» дійсно хоробрі хлопці? Чи що саме завдяки сміливості та шляхетності багатьом героям казок та оповідок вдалось здолати ворога?

Я гадаю, що справжня сміливість – це коли людина не боїться протистояти світові та захищати свої ідеї, коли особистість йде торувати власний шлях, а не простує чиїмось, легшим. Сміливість – це коли людина стає на захист слабкого чи знедоленого, щоб допомогти.

Ось в таких поняттях, на мою думку, і вимірюється справжня сміливість.


Завантаження...

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


два + 5 =или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)