Твір на тему: «Творчість Шарля Бодлера» |

Твір на тему: «Творчість Шарля Бодлера»

...

Твір на тему: «Творчість Шарля Бодлера» 4.50/5 (90.00%) 2 голос[ов]

Шарль Бодлер – одна з найбільш відомих фігур у французькій літературі, він творив середині 19-го століття. Рання смерть батька і подальше за цим друге заміжжя матері негативно позначаються на Шарлі – він стає надмірно вразливим і навіть нервовим, сприймає світ дещо вороже по відношенню до самого себе. З новим батьком у майбутнього письменника склалися досить складні відносини, вони своєрідним чином вплинули на його творчість в цілому.

Першим віршем, написаним Бодлером в свої ранні 18 років, став вірш «Напутнє слово», пізніше воно було включено в збірку «Квіти зла». Там він негативно висловлюється про свою матір, чим сильно засмучує її. У відповідь на це батьки відправляють молоду людину у заслання, щоб він попрацював у колоніях і побачив більш складне життя, тим самим почавши цінувати те, що було у нього у Франції. Подорож ця дійсно вразила молодого француза, його враження він передав за допомогою віршів «Екзотичний аромат» і «Дамі креолці» .

Провівши в колоніях близько року, він повертається назад до Франції, щоб почати повноцінне самостійне життя, відокремившись від своїх батьків. Він пережив муки нерозділеного кохання по відношенню до однієї дівчини, а потім почав писати такі вірші, які дійсно стали ставати популярними і потрапили в друк.

Епоха, під час якої жив Бодлер, не могла не чинити на нього свого прямого впливу. Протягом свого подальшого життя він взяв участь у боях на барикадах. Слідом за цим він трудився у складі республіканської преси. Творчий розвиток автора не зупинявся ні на хвилину, він удосконалювався професійно, все кращі і кращі вірші виходили з-під його пера. Бодлер вдосталь надивився на весь навколишній світ, побачив у ньому його найбрудніші сторони, після чого йому вдалося скласти вражаючу збірку віршів «Квіти зла», яка був настільки шокуючою, що його автор був навіть оштрафований. В результаті від Бодлера зажадали виключити цілих шість поетичних творів із цієї збірки. Наступною і менш популярною збіркою Бодлера стала «Поеми в прозі». Втім, вона була менш популярною. Французький автор написав це один великий твір в 1861-му році – «Паризький сплін».

Життя творчої людини дуже суттєво впливає на його творчість. Досить поглянути на Шарля Бодлера і його твори, щоб переконатися в цьому. Неприємне дитинство, повне розчарувань, складні часи на засланні в колоніях, розчарування в коханні – все це змусило його написати унікальну збірку «Квіти зла», яка шокує всіх до сьогоднішнього для і дійсно приносить автору справжню популярність.


Завантаження...

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


− 5 = чотириили прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)