Твір на тему: «Творчість Олександра Довженка»

...

Твір на тему: «Творчість Олександра Довженка» 4.50/5 (90.00%) 8 голос[ов]

Олександр Довженко – це радянський режисер, письменник і кінодраматург, який народився на території сучасної України, недалеко від Чернігова. Його творчість є багатогранною і надзвичайно цінною. Довженко завдяки своєму якісному творчості був удостоєний декількох сталінських премій, ленінської премії, а також звання народного артиста Радянського Союзу.

Ключові твори творчості Олександра Довженка нерозривно пов’язані з військовою тематикою. У своїх фільмах він розкривав всю ту користь, яку з собою принесла пролетарська революція, яка відбулася в 1917 році. Зокрема, у фільмі під назвою «Арсенал» він описує повстання робітників, які працювали київському заводі. Інший фільм, «Аероград», оповідає нам про військові подвиги радянських людей, які захищали східний кордон Радянського Союзу. Одночасно з цим можна зазначити, що його кінематографічним творам характерні деякі риси гротеску, сатири, революційного хаосу і навіть казки. Крім військової тематики, в кіно авторства Довженка дуже добре описані питання взаємодії людини і природи, показано, наскільки важливо для кожної особистості мати зв’язок з природою і навіть воз’єднуватися з нею. Зокрема, про це можна дізнатися з таких творів, як «Земля» і «Життя в цвіту». Не варто забувати і про те, що в цих творах Довженко приділяє надзвичайну увагу людському життю і його цінності. Загалом, Довженко зняв величезну кількість кінострічок, в тому числі близько десяти ігрових фільмів, чотирьох документальних фільмів. Він виступив сценаристом по відношенню до дев’яти кінофільмів.

Однак не варто забувати і скидати з рахунків письменницький талант Олександра Петровича Довженка, який у сучасній Україні чомусь цінується більше. Він написав близько дванадцяти великих літературних творів, серед яких безліч кіноповістей і навіть одна п’єса. В них він дотримувався тих же тематик, що і при зйомці фільмів у якості режисера. Зокрема, там йшлося про великі військові подвиги радянського народу, про його досягнення, а також про тонкий устрій людської душі, взаємодію та взаємообмін між людиною і природою.

Олександр Петрович Довженко є видатним творчим діячем, і це визнавалося як у радянські часи, так і в часи незалежності. В сучасній Україні існує державна премія імені Довженка, яка служить додатковим доказом того, наскільки важливою є ця історична особистість і яка велика роль її творчості в історії.


Завантаження...

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


4 − два =или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)