Твір на тему: «Цілющі джерела нашої духовності»

...

Твір на тему: «Цілющі джерела нашої духовності» 4.60/5 (92.00%) 5 голос[ов]

Здається, люди почали забувати, що таке справжня духовність. В сучасному світі поняття духовності явно відходить на другий план. Якщо ми вдивимося в устрій сучасного людського суспільства, соціуму, то явно зрозуміємо і усвідомимо, що людина думає зовсім не про духовність або якісь духовних цілі і прагнення. За великим рахунком, сучасна людина думає лише про своїх споживчі цілі і бажання. Наприклад, вона може хотіти купити собі якісь нові речі, поїхати на курорт чи зробити своє життя більш комфортним. Ніби у неї і немає душі, яка теж потребує задоволення конкретних потреб.

Отже, що ж таке духовність? І де її черпати тим людям, які все-таки мають відповідну потребу? Духовність – це потреба душі. Бажання жити в гармонії з собою і внутрішнім моральним кодексом. Прагнення бачити світ не тільки як місце для реалізації своїх інтересів і бажань, а як місце співжиття людей, де кожен гідний поваги і прийняття таким, який він є. Духовність проявляється при спілкуванні людей. Наприклад, духовна людина думає не тільки про себе, але і про інтереси і права інших. Вона не намагається обдурити когось, але в той же час відчуває моральне право боротися за себе і своє ім’я, якщо на неї хтось невиправдано нападає. Духовність поєднує в собі почуття гідності і гордості, а також глибоку повагу до всіх оточуючих. Але все це виходить лише в результаті, якщо людина веде себе в достатній мірі духовно.

Раніше безумовним джерелом духовності для людини служила релігія. У теперішній же час релігія дещо трансформувалася. Вона більше не розглядає потойбічне майбутнє як основне місце перебування людської душі. Все більше і більше людей хочуть жити добре на Землі, а що буде після смерті – їх цікавить вкрай мало. Саме тому ми бачимо такий занепад сучасної духовності. Навіть релігійні люди сучасності далеко не завжди є духовними, тому що не готові бути терпимими і поважними до тих, хто порушує їхні інтереси. Тому мені здається, що лише власна людська совість і усвідомленість може служити найкращим джерелом для духовності сучасної людини. У всіх нас є можливість мислити і робити власні висновки. Кожен хоче жити у справедливому суспільстві, де до нього ставилися би з належною повагою. Так чому б тоді не взяти у своє життя деякі правила, характерні духовності, і не дотримуватися їх? Якщо ти будеш духовною людиною згідно своєї совісті і будеш поводитися з іншими таким чином, то зможеш сміливо вимагати подібного і від усіх тих, хто тебе оточує.


Завантаження...

Схожі твори

Коментарі

1 коментар до “Твір на тему: «Цілющі джерела нашої духовності»”
  1. Анастасия сказав:

    Мне все понравилось.

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


чотири + = 6или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)