Твір на тему: «Цікавий числівник»


Твір на тему: «Цікавий числівник» 4.89/5 (97.86%) 112 голос[ов]

Числівник – частина мови, що має статус самостійної. Ця частина мови може позначати кількість предметів, їх порядок або число. Числівник відповідає на питання: який? Скільки? Ця частина мови має певну класифікацію і ділиться на кількісні числівники, збірні числівники і порядкові числівники. Варто зауважити, що кількісні числівники також включають визначено-кількісні слова і невизначено-кількісні слова. І якщо до першої категорії відносяться такі числівники, як один, два, три і так далі, то друга категорія включає такі числівники: мало, багато, небагато, скільки-небудь і так далі.

Роль і значення числівників в мові людини є досить великим. Числівник – це далеко не просто вираз за допомогою слів арифметичних позначень, це набагато більше. Зрозуміти це можна завдяки різним прикладам. Уявіть, що числівників не буде. Все в світі рахується за допомогою них, тому без числівників будь-який підрахунок стає неможливим. Це б сильно ускладнило людське життя. Можливо навіть і те, що це б зробило життя людини неможливим. Цілком можна припустити, що за відсутності числівників в мові людини ніколи б не були придумані такі науки, як математика, хімія, фізика і деякі інші. Хіба можна уявити сучасний світ без існування цих наук? Безумовно, відсутність цих наук дещо спростило б життя для школярів, але в цілому суспільство постраждало б дуже сильно.

У той час як числівник позначає число, слова, що позначають числа при письмовій мові дуже часто замінюються цифрами. Цифри дуже зручні, їх використання часто зручніше, ніж використання слів. Цифра – це один символ, слово зазвичай має більше символів. Тому з метою економії часу та письмового простору люди досить часто замінюють словами цифрами. Ще одна цікава перевага цифр порівняно зі словами полягає в тому, що цифри зрозумілі представникам різних народів, кожен з яких має свою власну національну мову. Слід обов’язково бачити різницю між настільки цікавим числівником, яке являє собою частину мови , що має ознаки одночасно прикметника та іменника, і цифрою. Це не одне і те ж, плутати числівник і цифру ні в якому разі не можна.

Все вищесказане, безумовно, підтверджує те, що числівник – це дуже цікаве мовне явище. Ця частина мови здатна викликати в учнів величезний інтерес до її вивчення. Зв’язок між числівником, як частиною мови, і цифрами досить цікавий сам по собі і гідний пильної уваги.

Схожі твори

Коментарі

1 коментар до “Твір на тему: «Цікавий числівник»”
  1. дима сказав:

    все правільно.

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


вісім + 1 =или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)