Твір на тему: «Це твоя планета. Збережи її»

...

Твір на тему: «Це твоя планета. Збережи її» 4.67/5 (93.33%) 3 голос[ов]

Кожна нормальна людина має розуміти, що його рідним домом є не приватний заміський будинок або квартира, а вся планета. Тільки в такому випадку, якщо людина розуміє це повною мірою і відповідально, вона може бути ефективним і чесним членом суспільства, який приносить користь всьому навколишнього світу. Це надзвичайно важливо розуміти, адже світ навколо створений зовсім не для того, щоб від нього виключно брали. Він потрібен і для того, щоб віддавати йому себе, частинку власної душі, щоб робити життя планети в цілому більш простим і тривалим.

На жаль, далеко не всі сучасні люди розуміють все це. Основна причина тому – споживче відношення до життя. Більшість людей, які сьогодні населяють нашу планету, глибоко переконані і впевнені, що у них є виключно права, а обов’язки для всіх з них – абсолютно чужі. Тобто, живучи на планеті Земля, людина впевнена, що всі ресурси і та користь, яка дається їй – це її право, а от захищати Землю в його обов’язки не входить. Все це дуже сумно. Через таке ставлення до Землі з боку переважної більшості людей, які її населяють, сьогодні ми чудово бачимо, які серйозні проблеми виникають з екологією, як складно боротися з цими проблемами і долати їх, наскільки складно людині виживати і в повній мірі зберігати своє власне тіло і тіло Землі повністю здоровими.

Вся ця сумна ситуація вимагає зміни, іншого ставлення з боку людей. Якщо людина бере щось від Землі, а вона завжди щось від неї бере, вона повинна точно так само віддавати їй. Не варто чекати, що за нас все вирішить держава. Люди повинні об’єднуватися в колективи і координуватися з метою поліпшення стану планети. Погляньте навколо себе, коли ви кудись йдете, скільки багато різних звалищ, недоглянутих, неприбраних територій, де безліч сміття або чогось подібного. Необхідно забратися на цих територіях, прибрати з них сміття, впорядкувати спільними зусиллями, тільки тоді можна буде констатувати, що ставлення людини до рідної планети змінилося і стало більш серйозним і відповідальним.

Звичайно, існують і глобальні проблеми навколишнього середовища, які не можна вирішити шляхом звичайного благоустрою територій. Таких проблем існує безліч, їх теж необхідно вирішувати, але і звичайні люди не повинні віддалятися від вирішення таких проблем екології. Молодь повинна з великим інтересом ставитися до екологічних проблем, намагатися вивчати їх як на шкільному рівні, так і на рівні вищих навчальних закладів. Тоді, бути може, у нашому суспільстві з’являться справжні професіонали в екологічному середовищі, які будуть працювати на благо планети.


Завантаження...

Схожі твори

Коментарі

1 коментар до “Твір на тему: «Це твоя планета. Збережи її»”
  1. Воу сказав:

    гуд

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


9 + сім =или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)