Твір на тему: «Тетяна Ларіна – ідеал російської жінки. За романом О. С. Пушкіна «Євгеній Онєгін» |

Твір на тему: «Тетяна Ларіна – ідеал російської жінки. За романом О. С. Пушкіна «Євгеній Онєгін»

...

Твір на тему: «Тетяна Ларіна – ідеал російської жінки. За романом О. С. Пушкіна «Євгеній Онєгін» 4.44/5 (88.75%) 16 голос[ов]

Багато російських письменників прагнули створити ідеальні образи своїх героїв у творах, навіть якщо аналоги цих героїв у реальному житті і не зустрічаються. В цілому це логічно і послідовно, оскільки кожен письменник – це трохи мрійник, який створює в своїх текстах те, чого він не має життя. Великий російський письменник Олександр Сергійович Пушкін не був винятком із цього правила, а тому створив образ ідеальної російської жінки. Реалізований цей образ був у творі автора під назвою «Євгеній Онєгін».

Тетяна Ларіна являє собою справжній ідеал поета Пушкіна. Він навіть не соромився і прямо в своїй поемі називав її «милим ідеалом». Вибудовуючи цей ідеальний образ, письменник хотів створити його не таким, який він подобався б виключно йому особисто, але таким, який може вразити і закохати в себе будь-яку російську людину. Можна сказати, що ідеальність Тетяни Ларіної об’єктивна в російської дійсності. З одного боку, Тетяна має щось спільне з іншими російськими дівчатами – вона вірить і цікавиться ворожінням на картах, власним снам і деякими народним повір’ями. Як і багато інших дівчин її кола, вона виховувалася нянями, а тому знала багато російських казок. Вона любила проводити час на природі, захоплювалася звичаями старовини і всім таким подібним. Але в той же час деякі риси дівчини відрізняли її від інших представниць прекрасної статі. Вона надмірно любила мріяти,не грала з дітьми і не лащилася до батьків. Не було у неї інтересу і до рукоділля. Повністю невластивими для неї були і такі риси характеру, як облуда і кокетство. Поряд з мрійливістю Тетяні була притаманна також риса, яка полягала в тому, що багато часу вона була готова приділяти власному внутрішньому світу. Добре корелюється це і з тим, що дівчина дуже любить читати, всі свої основні знання про життя вона черпає не з реальності, а з книг. Одночасно з цим вона твердо переконана в тому, що рано чи пізно вона зможе жити так, як це описується в прочитаних нею романах. Будучи щирою, благородною і прямою людиною, з ходом часу Тетяна не змінюється в гірший бік. Вона дорослішає, займає в суспільстві міцне місце, але не псується, залишаючись все такою же хорошою і позитивною людиною. Прямота і відкритість Тетяни проявляється в її любовних переживаннях – дівчина прямо зізнається в коханні, незважаючи ні на що.

Тетяна Ларіна володіє всіма найкращими якостями, якими обдарував її автор твору «Євгеній Онєгін» Олександр Пушкін. Ця дівчина чесна, відкрита, благородна, стабільна у своєму ставленні до речей і життя. У той же час саме головне в ній те, що вона практично повністю позбавлена ​​будь-якого негативу. Втім, в цьому немає нічого дивного, адже саме вона – ідеал  російської жінки.


Завантаження...

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


− чотири = 5



или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)