Твір на тему: «Театр минулого і сьогодення»

...

Твір на тему: «Театр минулого і сьогодення» 2.66/5 (53.10%) 29 голос[ов]

Є такі місця, які являють собою справжні осередки культури і ніщо інше. Одним з найбільш важливих таких місць, безумовно, є театр, з цим напевно погодиться багато людей. Люди любили театр завжди, тому що саме там можна подивитися цікаві постановки, захопитися грою акторів і, звичайно ж, дізнатися багато нового і надзвичайно корисного. Втім, варто відзначити, що популярність театру ніколи не була однаковою. В різний час, історичні відрізки, він ставав більш або менш популярним, переживаючи, таким чином, певні періоди розквіту і занепаду. І нині цей період навряд чи можна назвати періодом розквіту.

Минулі роки, які не можна віднести до сучасності, примітні тим, що там не було так багато спокус і джерел одержання задоволення. Сучасні люди мають набагато більше можливостей зібратися разом, розважитися, зайнятися чимось цікавим. При цьому це не знижує їх інтелектуальний рівень. Раніше ж похід в театр вважався верхом культурності людини, багато людей ходило туди лише для того, щоб підвищити свій освітній рівень, стати краще, ефективніше і продуктивніше. В даний час театр вже не виконує таку функцію, і в цьому вкрай мало дивного або такого, що шокує. До цього слід ставитися спокійно і з належним розумінням.

З урахуванням всього вищесказаного цілком можна задатися питанням про те, чим може привабити людину сучасний театр, і в якому напрямку йому слід розвиватися, щоб не ставати менш популярним, а так само продовжувати радувати людей і приносити їм належну користь. Думається, в цьому відношенні театральні постановки повинні розвиватися у сторону сучасності. Тобто, в театрі повинні ставити не класичні твори, а щось нове. Театр повинен перетворитися на таке собі живе кіно. Думається, що в такому випадку люди будуть ходити туди набагато більш охоче і з великим бажанням. Це і зможе зробити театр в цілому популярнішим.

Якщо ми ретельно проаналізуємо сучасну дійсність, то зможемо переконатися в тому, що причини того, чому театр втрачає свою популярність і вже зовсім не схожий на театр минулого, є очевидними. Тим, хто працює у театральній сфері, слід задуматися про те, як перетворити це місце в більш привабливе, наприклад, для молоді. Я думаю, що для цього в театрі необхідно розглядати більшу кількість сучасних проблем, щоб зацікавити тих, хто живе сучасним життям і шукає відповіді на якісь свої актуальні питання буття.


Завантаження...

Схожі твори

Коментарі

1 коментар до “Твір на тему: «Театр минулого і сьогодення»”
  1. Павло сказав:

    Непоганий твір,дякую автору

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


− 9 = нульили прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)