Твір на тему: «Те, що нас не вбиває, робить нас сильнішими»

...

Твір на тему: «Те, що нас не вбиває, робить нас сильнішими» 4.00/5 (80.00%) 1 голос[ов]

Я втомилась… Ви можете сказати, що я ще занадто юна, аби так стверджувати, адже я не працюю в шахті чи не розвантажую вагони вечорами, тож це нічим не вмотивоване твердження. Насправді моя втома гірша: люди найбільше страждають не від фізичного виснаження, а саме від морально-психологічної втоми. Я дійсно втомилась… Я втомилась від людської ненависті, підлості та грубощів. Щоразу, коли я з ними стикаюсь, я особливо гостро відчуваю, як на мене сильними хвилями, як на морі у шторм, накочує відраза, жаль, а згодом – втома.

Я часто чую слова : «Те, що нас не вбиває, робить нас сильнішими». Але чи можна їх застосувати тут? З самого дитинства мама втокмачувала мені в голову, що треба ставитись до людей так, як хочеш, що ставились до тебе. Для мене це завжди було золотим правилом, тож я постійно його дотримувалась. В школі нас навчали так само, розповідали про толерантність та чуйність, виховували та намагались прищепити любов до ближнього. Зараз, коли я зустрічаюсь із людською підлістю, я намагаюсь зрозуміти: невже ми виховувались на різних планетах чи в різних галактиках? Невже те, що ви ображатиме людину, морально вивищить вас чи дасть змогу відчувати себе кращим? Ще дуже часто я питаю себе, де поділось сумління цих людей? Чи не пече воно їм ночами і чи не заважає спокійно спати після скоєного?

Я намагаюсь збагнути, яким чином можна викорінити жадобу, заздрість чи підлоту, але досі мені нічого не спало на гадку.

Я прагну зрозуміти, коли людина стає такою? Адже люди не народжуються на світ підлими й жорстокими, навіть в колисці вони лежать ще не маючи цих ґанджів. Тобто виходить, що ці риси людина набуває сама, це абсолютно її вина. Тобто цей вислів, який є темою мого твору, ще раз підкреслює, що всі ті риси, які є у людини, є лише проявом того, чи з гідністю вона витримала свої життєві випробування, чи дійсно праведно та справедливо вона чинила.

Перш ніж знову вчинити щось, спершу подумайте, яким чином це вплине на ваше сумління і чи дійсно потрібно комусь помститись, збрехати чи підвести. Адже ми – це те, що ми робимо.


Завантаження...

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


1 + = п'ятьили прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)