Твір на тему: «Син українки»

...

Голосуйте за цей твір

Кожна нація має свої особливості, виключенням не є і українська нація. Думається, що те, як людину виховують, те, в яких умовах і обставинах вона росте, її сім’я і особливо мати багато в чому визначають її подальші погляди на життя і ставлення до оточуючих і своєї країні. У всі часи важливу роль в Україні грали чоловіки, а вони кимось виховувалися, у них теж була мати, яка передавала їм якісь переконання і знання. Саме тому для розуміння проблем нашої нації і шляхів виходів з цих проблем необхідно окремо розглянути образ сина українки.

Кожна українка-мати добре розуміє національні особливості і здатна вкласти в голову свого сина всі базові принципи, на яких будується наше суспільство. Одним з важливих таких принципів є повага і прислуховування до старших людей. Чи варто говорити про те, що старші люди, які прожили більше років, краще розуміють це життя і здатні робити більш зважені судження і висновки? Як не дивно, але не кожен може зрозуміти це самостійно, тому роль батьків, зокрема, матері, повинна стати важливою в навчанні сина цим істинам. Людина, яка зрозуміє це, надалі буде більш пристосована до життя в нашому суспільстві і зможе бути для нього більш ефективним. Ще одна важлива ідея, яка повинна бути передана батьками своєму синові, полягає в тому, що необхідно захищати свою країну, незважаючи обставини, якими б складними та скрутними вони не були. Для справжнього українця і сина цієї землі його національна ідентифікація є неймовірно важливою, тому він просто зобов’язаний не тільки любити Україну, а й відстоювати її незалежність, і боротися за успіх нашої країни всіма можливими способами. Кожна мати є люблячою, але в той же час вимогливою, тому, незважаючи на велику любов до свого сина, вимагає від нього виступати захисником більш слабких людей, яким загрожує небезпека.

Син українки – це сильна і впевнена в собі людина, яка може захистити себе, своїх близьких і свою країну. Він не терпить несправедливості і завжди виступає на боці слабшого, який перебуває в складних життєвих обставинах. Син українки з молоком матері вбирає любов і готовність відстоювати інтереси своєї країни до останнього. Він розумний, логічний і послідовний, але в той же час безстрашний, якщо мова заходить про небезпеку для України. Він розуміє, що у нього і його співвітчизників спільна земля і відповідальність, адже кожен українець для нього – брат.


Завантаження...

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


7 − = чотириили прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)