Твір на тему: «Старшим – повагу, молодим – дозвілля»

...

Твір на тему: «Старшим – повагу, молодим – дозвілля» 3.61/5 (72.11%) 38 голос[ов]

У людському житті регулярно відбуваються різноманітні зміни. Люди думають, що ці зміни та новації відбуваються тому, що обставини і рішення людей мають визначальний вплив на життя. Але насправді всі зміни в житті людини відбуваються через те, що людина росте, змінюється і стає старше. В юності люди схильні применшувати значення і важливість свого поточного віку через існуючий у них юнацький максималізм, але насправді це дійсно вкрай важливо. У кожному віці, в кожен період життя люди хочуть різного. Це можна сказати і про людях молодого віку, які прагнуть до дозвілля, і про людей старшого віку, для яких найважливіше – це повага до них з боку оточуючих.

Кожна молода людина і дівчина в силу своєї недавньої появи у світі бажають пізнавати все нове, саме тому весь навколишній світ настільки цікавий для них. Світ дійсно дуже складний, різноманітний і багатогранний, тут є що пізнавати, дізнаватися і чим цікавитися. Тому молоді настільки складно всидіти на одному місці, кожен з молодих людей прагне займатися чимось, спілкуватися з іншими цікавими людьми, збагачувати свої знання новими фактами, а свій досвід наповнювати чимось таким, чим можна похвалитися. Таким чином, найбільш важливе для кожного представника молоді – це дозвілля. Дозвілля – це те слово, яким можна описати заняття чим-небудь цікавим, коли у людини є вільний час. Не варто дивуватися, якщо замість нудного навчання людина займається своїми справами, спілкується з кимось і вирішує якісь малозначущі на думку дорослої людини проблеми, адже таким чином вся молодь прагне пізнавати світ так, як їй це робити зручно.

Але молодість завжди проходить, за нею йде зрілість, а потім вже настає старість. Старші люди істотно відрізняються від всієї молоді. Зрозуміти причини цього зовсім нескладно, адже вони перебувають в абсолютно інших обставин. Їхній організм, як і їх розум, вже все зрозуміли і склали для себе певну картину світу, де кожен з старших людей знайшов своє місце і призначення. Найчастіше до пріоритетів старших людей відноситься повага. Вони пройшли тривалий шлях, впевнені в тому, що багато чого знають про життя і мають якийсь корисний досвід, а тому бажають, щоб їх поважали. Цілком можна зрозуміти таку позицію старших людей, вони мають повне право на неї.

Кожному своє. Це висловлювання стосується не тільки якихось дрібних вподобань між людьми, а й такого важливого чинника, як вподобання людей різного віку. При спілкуванні з молодими людьми і з людьми старшого віку необхідно враховувати те, з ким ви маєте справу, і спілкуватися відповідно – дозволяти молоді мати цікаве дозвілля і виявляти повагу старшим людям.


Завантаження...

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


5 − три =или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)