Твір на тему: «Співчуття та взаєморозуміння між людьми»


Твір на тему: «Співчуття та взаєморозуміння між людьми» 3.87/5 (77.33%) 30 голос[ов]

Незважаючи на багато об’єктивних аспектів існування всього людства, між людьми повинні підтримуватися стосунки певного рівня і якості. Зокрема, має бути належне співчуття і взаєморозуміння, рівень якого буде достатнім для нормального життя кожної окремо взятої людини. Аспект взаєморозуміння і співчуття між людьми піднімався і розглядався в багатьох літературних творах. Та справедливості заради варто відзначити, що у авторів немає єдиної думки відносно даного явища. Я можу висловити і власну позицію з цього важливого питання.

По-перше, варто сказати, що між людьми завжди існувала, існує і буде існувати конкуренція. Причому ця конкуренція досить серйозна і жорстка. Вся справа в тому, що ресурсів нашої планети на всіх не вистачає і ніколи не вистачить. Крім того, важливо і те, що люди завжди змагаються за право мати доступ до тих чи інших благ. Чим більше ти намагаєшся і робиш для суспільства, тим більше ти отримуєш від нього. З іншого боку, важливо відзначити, що далеко не завжди вдається ставитися зі взаєморозумінням і співчуттям до того, хто є твоїм прямим конкурентом за отримання якихось благ або чогось подібного. Зазвичай до таких людей ставляться з агресією і жорстокістю, адже вони – прямі конкуренти, які можуть виграти щось в тебе самого.

Як мені здається, співчуття та взаєморозуміння найбільше характерно для тих випадків, коли мова йде про взаємини з якимись близькими людьми. Ми завжди готові розділити як щось приємне, так і неприємності з близькими людьми. Ми готові поспівчувати їм, показати своє розуміння їх проблем і бути корисними у всіх інших питаннях. Вся справа в тому, що людина не може бути доброю взагалі до всіх без винятку. Завжди існує якийсь ліміт або межа доброти. Краще всього, коли ця доброта проявляється саме до близьких, а не якихось випадкових чи чужих особистостей. Так забезпечується певний баланс і рівновага в усьому суспільстві.

Співчуття та взаєморозуміння між людьми можливо, воно проявляється у багатьох випадках. Однак вкрай важливо розуміти і усвідомлювати, що чужі один одному люди вкрай рідко можуть відчувати реальне співчуття і взаєморозуміння. Як правило, ці добрі якості витрачаються на близьких і друзів, а от для всіх інших їх залишається вкрай мало. Можна довго розмірковувати, чи добре це чи погано, проте це самий справжній факт, який слід визнавати.

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


п'ять − = 3или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)