Твір на тему: «Сім’я – це школа обов’язків, заснованих на любові»

...

Голосуйте за цей твір

Всі ми повинні постійно вчитися чомусь новому. Ніщо не буває просто так, на все і завжди є якась причина і наслідок. Повною мірою це стосується і такого явища, як спілкування. Кожна людина так чи інакше стикається з необхідністю нести обов’язки. Фактично, на обов’язках побудовано все в нашому житті. Наприклад, люди спілкуються на навчанні, діляться своїми знаннями, несуть один перед одним обов’язки. Крім того, точно так же людям потрібно спілкуватися і по роботі, там обов’язки суттєво зростають. Обов’язки виконують відразу кілька функцій: вони потрібні для гарантування стабільності відносин між людьми і для того, щоб суспільство в цілому розвивалося і рухалася вперед.

Іноді вчитися обов’язкам в умовах динамічного соціального життя просто неможливо. Ця можливість обмежена тим, що людина повинна вміти відповідати за себе, щоб вести себе цілком адекватно і відповідно того кола, в якому вона знаходиться. Тому обов’язкам потрібно вчитися десь в іншому місці. Як мені здається, найкраще для цієї мети підходить сім’я людини. По-перше, в сім’ї найкомфортніше. Будь-які батьки дуже люблять своїх дітей та готові приділяти їм багато уваги, в тому числі і для того, щоб розповісти про обов’язки, показати, як все це діє в умовах сім’ї. І якщо дитина дізнається про все це в зручній і зрозумілій для неї атмосфері і з упевненістю в тому, що її люблять, тоді вона зрозуміє, що таке справжні обов’язки і правильним чином сприйме таку інформацію.

Які ж конкретно існують можливості для того, щоб навчити обов’язкам в сім’ї? По-перше, це пояснення того, як все влаштовано в суспільстві. Дитині потрібно розповісти і показати, що таке обов’язки, роз’яснити для неї, чому вони існують і яка від них користь. Важливо також показати і те, що при відсутності обов’язків між людьми життя стає тільки гірше. По-друге, потрібно покласти на саму дитину якісь обов’язки. Звичайно, це не може бути щось надзвичайно відповідальне і складне, адже дитина з першої спроби може і не впоратися. Однак з ходом років кількість обов’язків потрібно збільшувати. Роблячи це, батьки роблять добре самій дитині, адже коли вона стане дорослою, все це їй доведеться робити самій. Набагато краще підготувати її до всього цього заздалегідь.

Сім’я – це дійсно найкраща школа обов’язків. І основна перевага сім’ї в цьому плані полягає в тому, що вона забезпечує дитину справжньою любов’ю, а в умовах таких добрих стосунків всі правильні ідеї сприймаються найкращим чином.


Завантаження...

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


вісім + 7 =или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)