Твір на тему: «Шлях Жульена Сореля – це шлях злету чи падіння?»

...

Твір на тему: «Шлях Жульена Сореля – це шлях злету чи падіння?» 4.43/5 (88.60%) 342 голос[ов]

Аналізуючи різних літературних героїв, завжди можна дати їм якусь оцінку з точки зору їх загальних життєвих досягнень. Зокрема, це можна зробити і відносно головного героя роману Стендаля «Червоне і чорне» Жульєна Сореля. Однозначної відповіді на питання про те, чи є його життєвий шлях шляхом злету або падіння, дати не можна. Саме з цієї причини це питання вимагає більш ретельного і обережного аналізу.

По-перше, слід описати самого Жульєна. Насамперед, слід зазначити, що він людина досить талановита. Будучи досить розумним і вміючи справлятися з важливими справами швидко і впевнено, Жульєн часто завойовував симпатію інших людей. Вони починали йому довіряти, дозволяли йому виконувати надзвичайно відповідальні завдання. Все це в підсумку приводило до успіху Жульєна. Його життєвий старт був досить скромним, тим не менше, йому вдалося дослужитися до високих посад і навіть переїхати до Парижу.

Така людина, як Жульєн Сорель, не могла залишатися незатребуваною і у протилежної статі. Саме тому в нього часто закохувалися жінки, що, звичайно, давало йому безліч приємних хвилин, але в той же час в кінцевому підсумку і погубило його. Думається, що основна проблема цього молодого чоловіка була не тільки в його честолюбній особистості, яка прагнула отримати найкраще, але також і в тому, що він викликав певну заздрість з боку оточуючих людей. Він був талановитішим, ніж багато інших, а тому люди відчували до нього нерозуміння і іноді заздрість.

Думається, все ж, що шлях цієї молодої людини це в більшій мірі шлях вгору, зліт, ніж шлях вниз або падіння. Вся справа в тому, що він зміг домогтися таких успіхів, поруч з якими інші люди ніколи й не бували. І нехай Жульєн Сорель помер молодим, до своїх років він пізнав стільки, скільки деякі старі люди не впізнають за все своє життя. Звичайно, дуже шкода, що життя такої талановитої людини повинне була обірватися так рано, але це зовсім не означає, що всі ми повинні нічого не робити, ні до чого не прагнути і жити скромно. Щоб бути нагорі, як Жульєн Сорель, іноді необхідно ризикувати, здійснювати безрозсудні вчинки, це може дати приємні хвилини щастя, яких ніколи не було в житті інших людей.

Я переконаний, що шлях головного героя роману Стендаля – це шлях вгору, це очевидний зліт. Він домігся так багато, як інші люди не досягають за все життя. Так, на жаль, він допустив помилку, і за це був страчений. Тим не менш, він був страчений тоді, коли він перебував нагорі, коли його цінували і любили.


Завантаження...

Схожі твори

Коментарі

6 коментарів до “Твір на тему: «Шлях Жульена Сореля – це шлях злету чи падіння?»”
 1. ирина соловей сказав:

  спасибо большое за сочинение

 2. Ольга сказав:

  Допоможіть будь-ласка з твором

 3. марьяна сказав:

  а закінчення?

 4. марьяна сказав:

  продовження !до кінця

 5. Таня сказав:

  Все, забито!

 6. Таня сказав:

  Все забито!
  Спасибо за сочинение))

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


п'ять − 4 =или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)