Твір на тему: «Щоб створити щось красиве, треба мати красу в душі»

...

Твір на тему: «Щоб створити щось красиве, треба мати красу в душі» 3.70/5 (74.00%) 10 голос[ов]

Необхідність творчості, прояву своїх творчих рис та характеристик є ключовою для кожної людини без винятку. Кого з нас не візьми в якості прикладу, кожному властиво бажання робити щось нове. Але не просто нове, а наповнене естетичним змістом. Однак, якщо подивитися на світ критично, можна прийти до впевненого висновку про те, що нас далеко не оточує одна лише краса. Насправді краси не так і багато. Не всі люди здатні її творити, тому що далеко не всі мають красу всередині себе – в душі. А щоб творити щось дійсно красиве, треба мати красу в душі.

Я вважаю, що красива творчість завжди має за основу все, що є красиве в душі людини. Однак я не думаю, що краса людської душі є вродженою і не може бути ніяким чином напрацьованою. Звичайно, є від народження талановиті люди. У їх випадку їх талант може бути зумовлений хорошою спадковістю, а також просто вдалою випадковістю. Але в більшості випадків талант так швидко не проявляється, його можна реалізувати лише за рахунок щоденної праці, прикладених зусиль і постійних спроб і намагань стати краще.

Що ж потрібно робити, щоб у твоїй душі з’явилася справжня краса? Як потрібно працювати над собою, щоб отримати таку красу і, отже, мати можливість творити щось гарне? Я думаю, це залежить від того, що красиве ви хочете зробити. Наприклад, якщо ви бажаєте написати красивий літературний твір, вам потрібно як можна більше читати, дізнаватися нового з книг. Так ви отримаєте хороший досвід і зможете виростити у своїй душі красу. Люди, які прагнуть стати художниками чи музикантами, теж повинні робити щось, щоб в їх душі з’явилася краса. Вони повинні переглядати самі красиві картини і прослуховувати музичні твори майстрів. Лише в цьому випадку творчі люди здатні отримати реальні приклади чогось красивого і створити що-небудь красиве після цього.

Однак далеко не тільки люди творчості здатні творити справжню красу. Кожен з нас може зробити щось насправді красиве. Приміром, будь-який людський вчинок можна зробити по-різному. Його можна просто зробити, але можна зробити красиво. Думається, у кожній душі є хоч щось красиве. І чим більше людина буде робити по-справжньому красивих вчинків, тим більше краси буде з’являтися в її душі. Отже, я можу побажати кожному, хто прагне стати творцем красивого, робити щось для цього шляхом вчинення красивих вчинків.


Завантаження...

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


сім − = 1или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)