Твір на тему: « Що зіпсувало характер королеви?» (за мотивами казки Самуїла Маршака «Дванадцять місяців»)

...

Голосуйте за цей твір

На мою думку, характер королеви зіпсували кілька причин.

По-перше, у королеви не було батьків, які б давали їй корисні поради й утримували б від нерозважливих вчинків.

По-друге, у молодої дівчини була необмежена влада, якою вона розпоряджалася вкрай нерозумно. Наприклад, вирішувала долі людей по кількості букв у словах «помилувати» і «стратити», і оскільки слово  «стратити» коротше, – то вона відправляла людей на смерть, не цікавлячись, хто правий, а хто винний. Я помітила, що королева часто лякає людей. Наприклад, свого професора: «А чи ви знаєте, що я можу вас стратити! І навіть сьогодні, якщо схочу!», або у лісі вона каже: «Накажу вас усіх стратити!», або під час новорічного свята погрожує своїм слугам: « Якщо не буде в мене пролісків, у когось з моїх підданих не буде голови!».

По-третє, королева вчилася тільки того, чого сама хотіла, як сказав її вчитель, тому із задоволенням наказувала, а просити не вміла. Королева під час нашого знайомства з казкою показує себе пихатою, свавільною, вона за три роки навчання не вивчила навіть таблиці множення. Вона не поважає свого вчителя, який виправляє її грубі помилки, адже королева любить, щоб з нею погоджувались.

Я думаю, що королева стоїть лише на початку шляху самовдосконалення, тож щоб стати гідною людиною, їй потрібно ще дуже багато працювати над собою та своїми моральними якостями.


Завантаження...

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


8 + = десятьили прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)