Твір на тему: «Що законодавство розуміє під експлуатацією дітей? Чому таке діяння є злочином?»

...

Твір на тему: «Що законодавство розуміє під експлуатацією дітей? Чому таке діяння є злочином?» 4.50/5 (90.00%) 4 голос[ов]

Сучасне законодавство багатьох країн містить норму про те, що експлуатувати дітей ні в якому разі не можна, таке діяння є злочином і за нього передбачаються саме справжнє покарання в суворій формі. Почувши про це, немає ніякого сенсу дивуватися, оскільки ця законодавча норма існувала вже протягом довгого часу, весь цей час вона активно застосовувалася, використовувалася. Варто сказати, що покарання за законом – це ефективний захід для протидії експлуатації дітей, він дійсно допомагає державі ростити нормальних і здорових людей із дітей.

Діти – це особлива категорія громадян держави, яка вимагає особливо дбайливого відношення і спеціального режиму захисту з боку своєї країни. Проблема в тому, що діти дуже вразливі. Розум малюка в молодому віці ще не достатньо добре розвинений, щоб розуміти і усвідомлювати, що і у нього є права та обов’язки, що він має право на захист і що держава повинна це робити. Діти звикли слухатися старших, а тому в деяких випадках їх дуже просто обдурити, змусити робити ті або інші дії, у яких вони абсолютно не зацікавлені. Все це в сукупності і називається експлуатацією. Під час цієї експлуатації дитина може нашкодити своєму здоров’ю – фізичному і психічному, вона може сильно постраждати, що негативно позначиться на ній самій і на її подальшому внеску у функціонування своєї країни. Це є додатковою причиною, чому держава займається захистом дітей від експлуатації.

Справедливості заради варто помітити, що не можна експлуатувати не тільки звичайних дітей, але і дорослих людей. Але суттєва відмінність у тому, що дорослий, як правило, сам зможе відмовитися працювати всупереч своїм інтересам, а дитина через нестачу життєвого досвіду і розуму та страху цілком може піти на це, погодитися займатися чимось за відсутності свого інтересу і в інтересах інших дорослих людей. Сучасне законодавство має абсолютно правильні норми про захист як дітей, так і дорослих від різного роду експлуатації, оскільки кожна людина має трудитися в своїх особистих інтересах, а не в інтересах своїх експлуататорів.

Експлуатація в цілому – вкрай негативне явище, що має засуджуватися як суспільством в цілому, так і кожною окремою державою. На щастя, законодавства всіх країн достатньо розвинені, щоб передбачати покарання за такі злочинні діяння. Сьогодні особливого захисту достойні діти, норми про заборону експлуатації цієї категорії громадян містяться в кримінальному кодексі. Хочеться вірити, що законодавче регламентування цього питання не буде стояти на місці і буде тільки розвиватися.


Завантаження...

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


6 + вісім =или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)