Твір на тему: «Що я поправив би в українському законодавстві»

...

Твір на тему: «Що я поправив би в українському законодавстві» 4.57/5 (91.43%) 14 голос[ов]

Сфера законодавства – досить складна сфера, яка вимагає особливих знань і навичок. Зазвичай законодавці працюють у відповідних законодавчих органах, таким органом в Україні є Верховна Рада України, у ній трудяться народні депутати. Ці народні депутати обираються громадянами України, щодо них існує велика кількість різноманітних обмежень, тобто стати одним з 450 народних депутатів може далеко не кожен. Водночас будь-який громадянин України має деякі побажання до свого національного законодавства, хоче внести в нього якісь зміни, такою людиною є і я.

Перше моє побажання до законів України стосується однієї з найбільших проблем нашої країни – судової системи. На жаль, сучасна судова система України далека від ідеалу, громадяни не довіряють суддям, а ті в свою чергу дійсно іноді виносять досить суперечливі рішення. Як мені здається, виходом з цієї ситуації має бути виборність суддів. Сьогодні судді призначаються Президентом, Верховною Радою, а також Радою суддів. Я б хотів, щоб це повноваження було відібрано у них і передано громадянам. Я переконаний, що сьогодні судді дуже сильно відірвані від народу, в той час як саме звичайним людям вони і повинні служити. Замість цього судді сьогодні підзвітні державним діячам і від них залежать. Я думаю, що це ненормально. Необхідно внести зміни до Конституції України і Закону України «Про судову систему» та передбачити виборність суддів.

Друге моє побажання до законів України безпосередньо пов’язано з першим, воно не менш складне. Я вважаю, що наша країна потребує адміністративної реформи. По-перше, необхідно ліквідувати обласні державні адміністрації, перерозподілити повноваження з формування бюджету і дати більше прав місцевим органам влади. По-друге, потрібно переглянути кількість судів, в деякій місцевості збільшити їх кількість, а в іншій місцевості зменшити. Ці аспекти вказані у багатьох законодавчих актах, тому необхідно внести зміни відразу в кілька законів.

Третє побажання від мене до законів України полягає в тому, щоб прибрати прохідний бар’єр партій до українського парламенту. Ця норма – абсолютно недемократична. Я впевнений, що навіть якщо партія набрала всього кілька відсотків, вона повинна мати повне право делегувати своїх повноважних представників до парламенту, адже її підтримали люди.

Загалом, наше законодавство вимагає великої кількості змін на шляху до демократизації та розвитку суспільства. Перераховувати всі їх можна досить довго, у мене є багато ідей з цього приводу. Сподіваюся, що одного разу я стану депутатом і зможу реалізувати всі свої ідеї.


Завантаження...

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


шість − 6 =или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)